Billy és Mandy kalandjai a Kaszással

Billy és Mandy kalandjai a Kaszással

Grim & Evil
Videók

Zord, a kaszás ellátogat Végsővárosba, hogy magával vigye Ciróka úr lelkét. Azonban Billy és Mandy az útját állják, s egyezséget kötnek a kaszással: ha legyőzi őket, viheti a hörcsög lelkét.

(erare)

5. évad (2005) - 7 epizód
6. évad (2006) - 13 epizód
7. évad (2006) - 12 epizód

2021.08.02 Laca//Ho/rr/oR//

A rajtfilm inkább felnőtteknek, mintsem gyerekeknek

Igencsak sajátos rajzfilmet készített Maxwell Atoms készítő, akinek a nevéhez köthető eme 85 részből álló mesesorozat. Nagyon frappáns karaktereket tettek bele, igencsak érdemes személyiséget kaptak a kitalált karakter, amivel nagyon feldobták ezt az egészet. Sajátos stílus volt a gyerekeknek szóló mese. Hiszen egy kaszásról és két gyerekről szól, valamint az igencsak furcsa lényekről részről részre, nekem nagyon bejött a története és a cselekménye. Gyerekeknek is lehetne, de azért mégiscsak voltak benne olyan eldurvult, beteg részek, amiket azért mégsem kéne, de ezt leszámítva nagyon ütős, jópofa kis sorozat volt, főleg a kaszás karaktere.

2017.08.23 Deku

Oltári jó sorozata volt ez a Cartoon Network-nek. Talán a legjobb bár semmiképpen sem gyerekeknek való mert sokszor alpári és beteg tud lenni, viszont idősebbeknek ajánlott kategória.

2017.02.05 hszpp

Nem ajánlanám gyerekeknek,de felnőtteknek annal inkabb:) nagyon jok a karakterek,s a poénok is benne. Mindegyik részben van egy kis tanulsag, egy kis szarkazmussal,es horroros talalassal.

2018.03.30 hackerjulcsi

A kaszás karakterét így megformálni.. szerintem nagyon ötletes és érdekes a sorozat alapötlete.. pont ettől olyan nagyon ütős. A kaszás itt azért elég jó arc, korai megbarátkozás a tudattal: egyszer mindenki meghal, no para. :D 5*!!

2016.09.17 Macskínó

Jópofa kis rajzfilm. Frenetikus poénokkal amik nem feltétlen gyerekeknek szólnak. A kivitelezés, egyszerű de nagyszerű és a szinkronhangok jobbak mint az erdetiek. Egyszer érdemes végignézni már csak a tapasztalat szerzés miatt is.

Egy 3D-s verekedős videojáték készült belőle amit a Midway Games fejlesztett ki. 2006.október 2-án jelent meg.Szerző: Archívum