Az elveszett kardforgató

Guan yun chang

2019.07.16 stargame

Több hibát is elkövettek ebben filmben, és bár egyes részek nagyonis tetszettek, nem kellett volna egyetlen hosszú csatajelentre kiélezni a filmet, ami ráadásul sötétben játszódik, és így kvázi nem is lehet látni, hogy mi történik. Pedg alapjában vé... Több

2016.10.14 spidey

Nem rossz film, bár a drámában nem túl erős. Próbálnak nagyon drámaiak lenni, de a hatás sajnos elmarad. Ellenben a látvány magáért beszél. Gyönyörű, szemet gyönyörködtető felvételek követik egymást, hiteles és autentikus a film.... de nem sikerült belecsempészni a drámai komolyságot. Kár.

2015.05.03 airbus

Ambíciózus alkotás, ami egészen biztosan nagyon sikers volt kínában, és valószínűleg nagy örömme fogaddták azok is, akik érdeklődnek a kínai történelem iránt. Nem hibátlan film, néhol túlságosan is teátrális, és nem igazán hihető, de végülis egy legenda feldolgozásáról van szó, úgyhogy bocsánatos bűnök ezek.

2016.03.18 tony6

Szerintem nem állt jól a szerep Donnie Yen-nek. Még ha az arca meg is van a szerephez, én miden idők legnagyobb kínai harcsát egy kicsit magasabbnak, erősebbnek és megfontoltabbnak képzeltem. Valami hiányzott a karakterből, nem volt lehengerlő, mint ahogy a film sem lehengerlő. Meglehetősen átlagos.