
Vélemények (1)
Írj véleményt
3/10 – ezt jól benéztem
A személyes kategóriabesorolásom szerint ez elvileg egy republikánus vígjáték kellene hogy legyen, de ezt nem tudom rá alkalmazni, annak okán, hogy a republikánus white trash-t alázza sok helyütt. Úgyhogy csak simán egy hallmarkos vígjáték. Itt most ... Több