Hanna - Gyilkos természet

Hanna

A film 30 millió dollárból készült el, és kis híján 64 milliót hozott a konyhára. Szerző: Bogi87

A filmben felhangzik a The Chemical Brothers The Devil Is in the Details című dala, melyet Isaacs fütyül el. Szerző: Bogi87

A nagy csatorna, amin keresztül Hanna kijut a föld alól, nem más, mint egy szélcsatorna, mely repülőgépek tesztelésére szolgál.Szerző: Bogi87

Marissa alakjának hiteles megformálásához egy volt CIA-ügynök is segítséget nyújtott. Szerző: Bogi87

Joe Wrightot Saoirse Ronan ajánlotta a rendezőnek, akivel már korábban együtt dolgozott a Vágy és vezeklése című film során.Szerző: Bogi87

A film összbevétele 64 millió dollár volt.Szerző: mamiéstöti2

A film 30 millió dollárból készült el.Szerző: mamiéstöti2

The Chemical Brothers The Devil Is in the Details című számát fütyüli Isaac.Szerző: mamiéstöti2

Marissa karakterének megformálásában szerepet játszott egy igazi FBI ügynökkel való konzultáció.Szerző: mamiéstöti2

Németországban, Finnországban és Marokkóban vették fel a film jeleneteit.Szerző: mamiéstöti2

A forgatókönyv 2006-ban íródott.Szerző: mamiéstöti2

A jelenetben, amiben Hanna kibelez egy szarvast, csak a tetem volt valódi - a belső szervek nem. Szerző: SódóGA

A rendező átalakítatta Saoirse Ronan szemöldökét, hogy az arca egy fehér farkasra emlékeztessen.Szerző: SódóGA