Hercule és Sherlock

Hercule és Sherlock

Hercule & Sherlock
Videók

A címbéli két név ne tévesszen meg senkit! Hercule és Sherlock nem a két híres nyomozó, hanem két kutya. Persze nem akármilyen négylábúakról van ám szó. Vámtiszt gazdájuk arra képezte ki őket, hogy kiszimatolják a hamis pénzt, s e két okos kutya azonnal felkelti az érdeklődését Antoine Morand-nak, a hírhedt hamispénz-kereskedőnek. Embereivel éppen üzletelni készül a Marseille-i kikötőben, amikor a hamis bankjegyeket tartalmazó ládát maga alá temeti egy ugyanolyan ládákból álló oszlop. A gengszterfőnök megbízza két emberét, Vincent-et és Bruno-t, hogy rabolják el a két rendőrkutyát, Hercule-t és Sherlock-ot. A botcsinálta gengszterek végrehajtják a feladatot, ám nem számolnak azzal, hogy a rendkívül okos kutyák hatalmas felfordulást okoznak és elképesztő helyzetekbe sodorják őket.

Rendező: Jeannot Szwarc
Forgatókönyvíró: Joe Morhaim, A. Sanford Wolfe
Ország: Franciaország
Premier (HU): 1998.10.07.

2021.06.17 olgaasFug

Nagyon vicces, szívhez szóló film. Könnyed, rég szórakoztam ilyen jól egy filmen. Csak ajánlani tudom.

2019.03.23 Dann007

Teljesen jó vígjáték, bár az alapötlet néha kicsit furcsa, de jól teljesít. Nagyon szórakoztató és nincs benne semmilyen vulgáris humor, anélkül is vicces.