Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Hiába futsz (1993)

Nowhere to Run

Hiába futsz

NGN   2020. 01. 17.

A VHS korszak gyöngyszeme számomra, hisz rengetegszer láttam, bár nem a legjobb filmje, de mégis van benne kurázsi. Van Damme jött, látott és igazságot tett ismét. A kilencvenes évek egyik kellemes akciófilmje.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek Van D. film. Megható végkifejelttel és az igazság gyözelmével. Egyben szép szerelmi történet is. Összeségében benne minden megvan akció, romantika és drámais. Ajánlom mindenkinek nem fog csalódni ! :)

veress75   2016. 07. 04.

Egyszer nézhetős film, egyszerű, követhető történettel egy kis akcióval humorral és romantikával. Van Damme különösen jól alakít, végre az eszét használja a harcművészetek helyett.

Van Damme karrierje során először dolgozott együtt gyerekszínésszel.

(LionelMessi10)

15 millió dollárú költségvetésű film, ami 30 millió dollár bevételt hozott össze.

(LionelMessi10)

Kieran Culkin játszotta "Mookie" szerepét. Ő Macaulay Culkin öccse. Kieran dolgozott a bátyjával a Reszkessetek Betörők 1-2 film forgatásán.

(magyaristvan)