Hiába futsz (1993)

Nowhere to Run

Hiába futsz

Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek Van D. film. Megható végkifejelttel és az igazság gyözelmével. Egyben szép szerelmi történet is. Összeségében benne minden megvan akció, romantika és drámais. Ajánlom mindenkinek nem fog csalódni ! :)

veress75   2016. 07. 04.

Egyszer nézhetős film, egyszerű, követhető történettel egy kis akcióval humorral és romantikával. Van Damme különösen jól alakít, végre az eszét használja a harcművészetek helyett.

Van Damme karrierje során először dolgozott együtt gyerekszínésszel.

(LionelMessi10)

15 millió dollárú költségvetésű film, ami 30 millió dollár bevételt hozott össze.

(LionelMessi10)

Kieran Culkin játszotta "Mookie" szerepét. Ő Macaulay Culkin öccse. Kieran dolgozott a bátyjával a Reszkessetek Betörők 1-2 film forgatásán.

(magyaristvan)