Hisss

Egy távol-keleti legendán alapuló film egy kígyóasszonyról, aki képes volt emberi alakot ölteni...

(dulkap)

Forgatókönyvíró: Gulfam Khan
Ország: Amerikai Egyesült Államok, India
Premier: 2010.10.22.
Irrfan Khan
Irrfan Khan

2017.02.09 e-batta

David Lynch film hangulatú

Csodálkoztam, hogy miért ilyen rövid (mindössze másfél órás, indiai filmnél ez olyan ritka, mint errefelé a 3 órás film), aztán láttam, hogy David Lynch lánya rendezte. Érdekes film volt, és nagyon hasonlított apuci filmjeinek hangulatára. Egy rákban... Teljes kritika

Jennifer Lynch küzdelmeiről a film forgatása alatt dokumentumfilm készült, és 2012-ben bemutatták Despite the Gods címmel.Szerző: e-batta

Jennifer Lynch megtagadta a filmet, miután elvették tőle az utolsó vágás jogát, szerinte az a film, amit ő képzelt el, nem hasonlít arra, amit végül bemutattak.Szerző: e-batta

Mooppan Raghavan, a Keralában található Thalikakal település törzsi vezetője és a törzs több tucat tagja statisztaként vett részt a filmben.Szerző: e-batta

A forgatás átmenetileg leállt az éppen akkor tartott filmipari dolgozók sztrájkja miatt.Szerző: e-batta

Úgynevezett kétnyelvű film, egyszerre forgatták le angol és hindi nyelven.Szerző: e-batta

Green Door
Megszállottan