A tökéletesség

A tökéletesség

The Perfection

Allison Williams

Mikor a zenei tehetségnek számító, problémás Charlotte felkeresi Elizabeth-et, egykori iskolája jelenlegi sztárját, a két lány találkozása események olyan láncolatát indítja el, amire egyikük sem… Több

Rendező: Richard Shepard
Premier: 2018.09.20. | Netflix (2019.08.04.)

2023.08.05 BÉLA

Leszbikus film

Megköszöntem volna a tisztelt publikumnak, ha felhívják a figyelmemet arra, hogy itt két leszbikus luvnyáról szól a film. Nos én megteszem.

2022.09.15 zsena

a nap véleménye

A tökéletes törékeny, akár a normális és az őrület határa

Azta! Ez film ( A tökéletesség 2018 - The Perfection) teljesen kiakasztott és egyben lenyűgözött. Folyamatosan vitt magával a cselekmény. Adott egy csellista zeneiskola, ahonnan neves művészek kerülnek ki, meghatározó alakok a komolyzene iparban. Ant... Teljes kritika

2022.06.27 JRD

3,5*

Kétszer néztem meg, csak a bizti kedvéért, hátha a második nézés feljavítja az élményt. (Végül is, volt már olyan, hogy elsőre nem tetszett, aztán kis idő elteltével második nézésre már kifejezetten hatott rám, a szó jó értelmében.) Szóval, az első megnézésre untatott. Bizarrnak találtam, és túl egyértelműnek. Második megnézésre talán annyiban hatott rám erősebben, hogy még bizarrabbnak találtam, és viaskodott bennem a kérdés, vajon hol kezdődik a jogos bosszú és hol az agymosás? Vajon egy másik ember lelki vagy testi megcsonkítása jogos eszköz egy bosszúban? Vajon az igazán kimagasló tehetségek miket élhetnek meg a színfalak mögött? Úgy gondolom, hogy ez a film nem jó, de nem is annyira rossz, mint ahogyan én azt megéltem. Hat az érzelmekre, némi bújtatott ideológia is befigyel, csipetnyi őrület és kész is az újabb Netflix film. De mindenkinek más-más az ízlése. Nézd meg és döntsd majd el magad! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2020.02.11 elekm90

Jobb film volt, mint amit az IMDB értékelés alapján vártam. Igen, kissé beteg, de egyedi és csavaros a történet. Ahhoz képest, hogy az első fél óra alapján mit gondolna a néző, teljesen váratlan irányba megy el a film. 7/10

2020.01.30 BoBamburg

Kellemes meglepetésként ért a film, ugyanis sokkal jobb volt mint amire számítottam. Egy lassan épülő, de ennek ellenére nagyon is izgalmas és feszült thriller, jól felépített csavarokkal. Nem tökéletes film, de a sok mai horror között igazi gyöngyszem.

A film rendezője, Richard Shepard és a film főhősnője, Allison Williams már dolgoztak együtt a Csajok című tévésorozat több epizódjában.Szerző: Kóborló

(2019. 11. 20.)
Kinek ajánljuk: Amennyiben nem zavar, ha a me-too témához a Kill Bill stílusában nyúlnak hozzá, a The Perfection jó kikapcsolódást nyújthat. Több