Őrzött idő (2017)

The Keeping Hours

Márton   2018. 09. 16.
Talán még mondanivalója is akad valahol mélyen

A The Keeping Hours című filmről semmit nem olvastam vagy halottam eddig, viszont már maga a tartalma és a műfaji besorolásával sikerült az érdeklődésemet felkeltenie. Nagyon ritkán találkoztam olyan filmmel ami egyben horror, dráma és a romantikus filmekre jellemző szálakkal operál (bár azért a horror szálat jómagam nagyon nagy túlzásnak éreztem, sokkal inkább mondanám a horror témát inkább misztikumnak)! Az első amit mindenképp meg kell említeni a filmmel kapcsolatban, hogy nagyon jól adagolja a fentebb felsorolt műfajok jellemzőit végig a film alatt! Tehát ahhoz képest hogy lehetne egyfajta egyvelegként is említeni a kész filmet, szinte tökéletesen találta meg az egyensúlyt a műfajok közt... több»

indingo   2018. 11. 16.

A történet alapelgondolása nem volt rossz, de a magvalósítás picit gyermeteg.

Hakker   2018. 10. 12.

Nem rossz film, de ez a kategória nem a kedvencem. Kissé hatásvadásznak tűnt, viszont nem volt benne sok üresjárat. Sok tanulságot nem vontam le a filmből.

fcbnandi   2018. 12. 29.
Tetszett

Kicsit másabb filmre számítottam, de így is elnyerte a tetszésemet annak ellenére, hogy szomorú lett a film. Szeretem a hasonló témájú filmeket. Többet is ki lehetett volna hozni ebből a témából, de nálam 5-ből 4-es csillagot kap

stomachh   2018. 10. 08.

Misztikus drama, ennek a ket mufajnak tokeletes egyvelege. Lanyoknak zsebkendot be kell kesziteni.

Kinek ajánljuk: akit nem zavar, ha a mogyorós csokiban nincs mogyoró és – nem mellesleg – nem kap sikítófrászt a romantikus drámáktól. több»

A film forgatását 2015 decemberében kezdték el és 2016 januárjában már be is fejezték, viszont hivatalosan a filmet csak 2018 júliusában mutatták be!

(Márton )