Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Őrzött idő (2017)

The Keeping Hours

Timcsi   2019. 01. 30.

Nekem tetszett a film. Picit másra számítottam, de elgondolkodtató és megható film.

Márton   2018. 09. 16.

Talán még mondanivalója is akad valahol mélyen

A The Keeping Hours című filmről semmit nem olvastam vagy halottam eddig, viszont már maga a tartalma és a műfaji besorolásával sikerült az érdeklődésemet felkeltenie. Nagyon ritkán találkoztam olyan filmmel ami egyben horror, dráma és a romantikus f... teljes kritika»

BoBamburg   2019. 01. 30.

Attól függetlenül ,hogy horrornak van bekategorizálva, és én úgy is álltam neki, kissé csalódtam. Mert köszönő viszonyban sincs a horror műfajjal. Ellenben egy kellemes, már-már megható romantikus dráma, némi misztikummal. Nem egy világmegváltó darab... több»

indingo   2018. 11. 16.

A történet alapelgondolása nem volt rossz, de a magvalósítás picit gyermeteg.

stomachh   2018. 10. 08.

Misztikus drama, ennek a ket mufajnak tokeletes egyvelege. Lanyoknak zsebkendot be kell kesziteni.

fcbnandi   2018. 12. 29.

Tetszett

Kicsit másabb filmre számítottam, de így is elnyerte a tetszésemet annak ellenére, hogy szomorú lett a film. Szeretem a hasonló témájú filmeket. Többet is ki lehetett volna hozni ebből a témából, de nálam 5-ből 4-es csillagot kap

erned   2018. 11. 11.

Nagyon jó film! Fordulatos lezárással! Ajánlom nagyon!

A film forgatását 2015 decemberében kezdték el és 2016 januárjában már be is fejezték, viszont hivatalosan a filmet csak 2018 júliusában mutatták be!

(Márton)

Kinek ajánljuk: akit nem zavar, ha a mogyorós csokiban nincs mogyoró és – nem mellesleg – nem kap sikítófrászt a romantikus drámáktól. több»