Hotel Transylvania - Ahol a szörnyek lazulnak

Hotel Transylvania

2016.07.22 Igob1

Kedves mese lett ez és tényleg szeretetreméltó a benne szereplő összes kitalált karakter. A zenéi a kedvenceim. Mindig örömmel tölt el hogy ilyen klasssz meséket képesek még gyártani. A történet nagyon aranyos és okos, remek humorú. A második rész is nagyon jó.

2015.06.19 szune40

Nagyon ötletes és szórakoztató kis animációs film. Van tartalma ugyebár apja-lánya kapcsolat megvillan a filmben. Azon kívül megmutatták, hogy lehet még igazán eredetit alkotni. A következő rész is nézős lesz.

2017.02.24 időjós

Nagyon ritkán szórakozok ennyire jól animációs filmen, mint ahogy azt ez esetben tettem. Imádtam a más filmekre való utalásokat és a rengeteg nagyon jó és eredeti poént, melyektől hemzseg ez a film.

2015.10.31 katalin19

A legcukibb mese a világon, Halloween alkalmából nagyon helyén van. Családias mese. Moziban tökéletesen adja magát. Jók benne a háttér zenék. Poénos hogy az emberek a szörnyekkel milyen jól ki jönnek :D

2015.05.13 Szeky

Manapság nagyon sok animációs filmmel találkozhatunk, ez egy olyan szegmens, amiben eddig a Disney és a Pixar nyújtott kiemelkedőt, viszont a Hotel Transylvaniával a Sony Pictures is megmutatta, hogy képes eredetit és nagyon jót alkotni. Rengeteg fil... Több

2017.03.27 Szinano

Állati jó poénoktól hemzsegő animációs film, amely mindenkinek tetszeni fog, attól függetlenül, hogy az illető 9 vagy éppen 99 éves. Nagyon mulatságosak a filmbéli karakterek is, könnyű őket megszeretni.

2016.09.22 kecsaa

Nagyon jópofa vígjáték, animációs film, szeretni való szereplőkkel és számtalan jobbnál jobb poénnal. Függetlenül attól, hány éves az ember, biztosan jól szórakozik rajta az, aki megnézi.

2015.11.02 Vivi02

Új stílus, vagány, szellemes,humoros, menőzenékkel van tele. Családias. Szörnyek, szörnyen jók benne. Animációs filmként tökéletes. Mindent beleadtak szó szerint.

2016.02.25 Kicc

I-má-dom! Jonastein oltári jó arc, Dracula pedig nem is lehetne viccesebb és szerethetőbb. Mavis... Mavis tündéri, a fiatalok összes kétségével és kíváncsiságával és vakmerőségével, nagyon könnyen lehet vele azonosulni, még akkor is, ha neki vámpírké... Több

2015.06.01 zoll-e89

Piszok aranyos mese lett, szórakoztató és humoros. Kellett már igazán egy ilyen kis animációs film. Valahogy úgy éreztem ennél, hogy végre valami eredetivel rukkolnak elő és nem a megszokott dolgokat próbálják ránk erőltetni. Így nem is csalódtam benne.

2015.11.04 Katalin21

Fantasztikus mese, nem ijesztő de még is szellemekről szól, ajánlom gyerekeknek nagyon akár felnőtteknek is is hiszen családias nagyon. A zenék meg csúcs:)

2016.08.10 nemeth2

Aranyos, humoros mindenkinek ajánlom. Imádni való karakterek és a történet is nagyon tetszett nekem.

2017.10.13 Bogii

Humoros és aranyos történet egy egészen jó látványvilággal. Nekem tetszett, szerintem minden korosztály jót szórakozhat rajta.

2015.06.26 czardora

Imádooom :) Nagyon cuki történetet kaptak a "szörnyek".