Vélemények: Hotel Transylvania - Ahol a szörnyek lazulnak (2012)

Varga_Júlia   2020. 08. 06.

Jó humorú, jó tempójú, felnőtt fejjel is tökéletesen élvezhető animáció, ami tele van egy csomó pici geggel és jelenettel, amik már önmagukban is rettentő szórakoztatóak – és ez szerencsére igaz a folytatásokra is. Szépen adagolták benne a vizuális h... több»

mamiéstöti2   2017. 09. 22.

Érdekes helyzetet teremt a mesefilm, melyből a megoldás poénokon keresztül vezet. A kiinduláskor már eleve fordított világ tárulkozik elénk. Jó mesének tartom.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Jó poénnak a kedvenc vígjáték színészeim adták a hangjukat, néha kicsit erőltetett. De nagyon pörgős a karakterek megformálása nagyon tetszett és maga a történet is egészen jó.

Bogi87   2016. 05. 30.

Kedves, humoros animàciòs film, ami valamennyi korosztàly szàmàra kitűnő szòrakozàst biztosìt.

dailyfilmsan   2019. 04. 29.

Mindenkinek kijár egy kis kikapcsolódás, ebbe a mindenkibe beletartoznak a szörnyek is... De nincsenek is szörnyek, vagy csak egy olyan eldugott helyen pihennek, ami emberek számára tabu. Valószínű egy ilyen párbeszéd szülhette ezt a fordított szemsz... több»

Deku   2017. 07. 10.

Ez már elég vegyes lett és érdekes. Az, hogy animációs film és horror témát dolgoz át vígjátékos mesés formába ez nagyon bejött. Humoros nagyon és aranyos is. Minden karakter szerethető.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Horror animációs mese? Csúcs! Minden képsora szórakoztató,és fantasztikusak a szinkronhangok,bár azt mondják a 70-80-as évekhez csappant a minőség,azért ma is nagyon el tudják találni! Aranyosak,szerethetőek a karakterek. Ajánlott kategória!

Mavil   2016. 06. 09.

Az elmúlt évek egyik legjobb, leghumorosabb animációs filmje, amely telis tele van vicces utalásokkal más filmekkel kapcsolatban. Magyar szinkronnal és eredeti nyelven is láttam már, érdemes megnézni.

hszpp   2017. 02. 02.

Sajnos nekem nem tetszett ez a mese. Aranyosak a rajzok,és a történet is cuki,de valahogy nem győzött meg. Számomra abszolút egyszer nézős kategória.:(

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Nagyon jó kis animációs mese. Nem egy tipikus sémát és unalmas agyonismételt alapötlet az biztos. A szörnyek szemszögéből látni az életet igen érdekes. Édes a vámpírlányka szerelmi szála egy emberrel. De mégis Drakula viszi a poénokban a prímet.

Norbert93   2019. 05. 05.

Laza, ötletes és könnyed animációs vígjáték, egyfajta gyermekek horrorfilmje. Adam Sandler nemcsak külsőre, de a szerepeiben megformált karakterek tekintetében is nagyon hasonló Drakulához. Első osztályú választás volt az Arany Málnák királya a szinkronra, kár hogy csak kevesen néznek meg így egy animációs filmet.

Norbi   2018. 07. 25.

A mostani mesék közül az egyik legjobb. Nagyon jó téma választás, és lassan már mindenki számára ismerős, karakterek tarkítják. Tényleg mindenki megnézheti, nem bánja meg senki sem legyen felnőtt, vagy gyerek.

lolita13   2016. 10. 08.

Drakula olyan mint egy átlagos apuka és félti a lányát mindentől és ezt humorosan mutatják be ebben a mesében.

MidoD7   2019. 04. 21.

Ennél szuperebb filmet nem tudnék említeni. Az egyik legkedvencebb filmem, amit valaha láttam. Egy dologban tudnék csak kötekedni, hogy én még elnéztem volna tovább is.

felicity   2018. 07. 05.

Egyik legjobb animációs Disney film. Izgalmas és elvarázsoló. :) Szerintem egy gyerkőcnek kihagyhatatlan, hogy megnézze. A karakterek nagyon jól kivannak találva, a szinkronhangok is illenek hozzájuk. Az animáció tökéletes, de persze ebben is van pár... több»

bgnz367   2017. 04. 18.

Humoros, aranyos és szerethető. Szuper karaktereket kreáltak a készítők és nem bánja meg se kicsi se nagy ha megnézi. Aki szereti ha eredeti egy animációs film is akár az próbálja be ezt nem veszíthet vele semmit.

moviewer   2017. 08. 31.

Remek film. Maga a történet ugyan kissé kiszámítható, de mégis nagyon fontos a film üzenete. Kifejezetten komoly kérdésekkel és problémákkal foglalkozik. Épp ezért szülők is nyugodtan nézhetik a gyerekekkel, sőt az üzenet jelentős része inkább a szül... több»

SzFa   2017. 09. 19.

Ötletesek a karakterek megformálása, furcsa képet fest Drakula-ról, ami nem tetszik az aggódó vidám Drakula annyira nem jött be. Vannak benne jó vicces részek, a történet is egészen jó.

czerik   2018. 07. 17.

Nagyon jó családi mese, tele humorral. Ajánlom mindenkinek.

Borga   2016. 11. 25.

Egészen véletlenül akartam rá a Hotel Transylvania-ra és bevallom igen pozitívan csalódtam ebben a animációs filmben, ugyanis álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen jól fogok rajta szórakozni.

Curacao86   2016. 10. 24.

Szörnyek, színes és látványos világ, talán eddig csak egész estés filmekre jellemző téma (vámpír), és a szokásos apa-fia viszony ami a jenkiknél szinte elmaradhatatlan. Az összkép tekintetében azonban nem éppen felvillanyozó, inkább a sötétben hagy, ... több»

czigler.nora   2017. 07. 27.

Aranyos, néha vicces film, de azért láttam már jobbat is. Számomra furcsa, hogy volt igény a második részre is. Azért egyszer, egy kis kikapcsnak megfelelő film.

erahurka   2018. 08. 12.

Egynek elmegy igazából, de annyira nem tudott megfogni. Genndy Tartakovsky stílusa nélkül abszolút felejthető darab lenne.

vivikejencikelara   2016. 10. 21.

Nem igazán szeretem az animációs filmeket, erre is véletlenűl kapcsoltam, de nagyon megtetszett! Sok filmben mesében van az alapsztori, hogy egy kivűlálló "beférkőzik". Tetszett nagyon , szórakoztat! A dalok ritmusosak, vicces szöveggel.

Megamovie   2016. 02. 21.

Aranyos könnyed szórakozás amelyben még Adam Sandler is elviselhető szinkronhangként.A sztori rendben van és a karakterek nagy része vicces ,de inkább kisebbekkel ajánlott megtekintésre.

gyorfigyuri10   2018. 09. 29.

Nagyon aranyos kis szerethető karakterek vannak benne, jó kis mese sok humorral, kellemesen elszórakoztat, bármilyen korosztály számára ajánlom.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Nagyon modern mese egy szingli egy gyerekes vámpírapa és lánya életéről. Megérkeznek persze a rokonok és barátok és egy félelmetes ember is aki nem ijed meg a szörnyektől sőt ők ijednek meg. Ezt mindenkinek látnia kell.

Döme   2017. 06. 21.

Az első rész szenzációs lett. Olyan mese, ami ebből a szemszögből mutatja be ezt a világot, még nem igazán született. Hatalmas. Tetszett. Az, hogy az egyik kedvenc színészem, Adam Sandler pedig elég hathatósan közreműködött benne, plusz pozitívum.

wooderman   2016. 05. 21.

A család egyik kedvenc animácios meséje.Zseniális, ahigy kidolgozták a karaktereket, ahogy ilyesztő szörnyekből, szerethető lényeket kreáltak.Mind a két része feledhetetlen élményt nyujt az egész család részére.Egyszerűen imádnivaló!

szd91   2015. 07. 26.

Új., vicces, szellemes, kreatív. Szeretem a többi mesét is, de ez végre nem megszokott. Szörnyes témában eddig a szörny rt volt a vezető. De ez a mese nagyon szuper. A kis szörnyecskék nagyon cukik. A múmia volt a kedvencem. És ahogy beálcázzák az emberfiút szörnynek.... hatalmas.