Hotel Transylvania - Ahol a szörnyek lazulnak

Hotel Transylvania

2023.04.16 Gamehun638

Nagyon hangulatos a látványvilág. Igazi halloweeni színek. Jó történettel. Kiemelkedik az animációk között.

2022.03.14 Artemisia

Rémmese

Genndy Tartakovsky olyan meghatározó rajzfilmsorozatok után, mint a Dexter laboratóriuma, a Szamuráj Jack vagy a Csillagok háborúja: Klónok háborúja után első egész estés filmjeként készítette el a Hotel Transylvaniát. Korábbi műveivel már bizonyítot... Teljes kritika

Horror animációs mese? Csúcs! Minden képsora szórakoztató,és fantasztikusak a szinkronhangok,bár azt mondják a 70-80-as évekhez csappant a minőség,azért ma is nagyon el tudják találni! Aranyosak,szerethetőek a karakterek. Ajánlott kategória!

2017.09.22 mamiéstöti2

Érdekes helyzetet teremt a mesefilm, melyből a megoldás poénokon keresztül vezet. A kiinduláskor már eleve fordított világ tárulkozik elénk. Jó mesének tartom.

2017.05.04 Laca//Ho/rr/oR//

Jó poénnak a kedvenc vígjáték színészeim adták a hangjukat, néha kicsit erőltetett. De nagyon pörgős a karakterek megformálása nagyon tetszett és maga a történet is egészen jó.

2020.08.06 Varga_Júlia

Jó humorú, jó tempójú, felnőtt fejjel is tökéletesen élvezhető animáció, ami tele van egy csomó pici geggel és jelenettel, amik már önmagukban is rettentő szórakoztatóak – és ez szerencsére igaz a folytatásokra is. Szépen adagolták benne a vizuális h... Több

2019.04.29 dailyfilmsan

Mindenkinek kijár egy kis kikapcsolódás, ebbe a mindenkibe beletartoznak a szörnyek is... De nincsenek is szörnyek, vagy csak egy olyan eldugott helyen pihennek, ami emberek számára tabu. Valószínű egy ilyen párbeszéd szülhette ezt a fordított szemsz... Több

2016.05.30 Bogi87

Kedves, humoros animàciòs film, ami valamennyi korosztàly szàmàra kitűnő szòrakozàst biztosìt.

2017.07.10 Deku

Ez már elég vegyes lett és érdekes. Az, hogy animációs film és horror témát dolgoz át vígjátékos mesés formába ez nagyon bejött. Humoros nagyon és aranyos is. Minden karakter szerethető.

2017.02.02 hszpp

Sajnos nekem nem tetszett ez a mese. Aranyosak a rajzok,és a történet is cuki,de valahogy nem győzött meg. Számomra abszolút egyszer nézős kategória.:(

2018.08.12 erahurka

Egynek elmegy igazából, de annyira nem tudott megfogni. Genndy Tartakovsky stílusa nélkül abszolút felejthető darab lenne.

2019.05.17 Ms. Akárki

Nagyon jó kis animációs mese. Nem egy tipikus sémát és unalmas agyonismételt alapötlet az biztos. A szörnyek szemszögéből látni az életet igen érdekes. Édes a vámpírlányka szerelmi szála egy emberrel. De mégis Drakula viszi a poénokban a prímet.

2019.05.05 Norbert93

Laza, ötletes és könnyed animációs vígjáték, egyfajta gyermekek horrorfilmje. Adam Sandler nemcsak külsőre, de a szerepeiben megformált karakterek tekintetében is nagyon hasonló Drakulához. Első osztályú választás volt az Arany Málnák királya a szinkronra, kár hogy csak kevesen néznek meg így egy animációs filmet.

2018.07.25 Norbi

A mostani mesék közül az egyik legjobb. Nagyon jó téma választás, és lassan már mindenki számára ismerős, karakterek tarkítják. Tényleg mindenki megnézheti, nem bánja meg senki sem legyen felnőtt, vagy gyerek.