Hotel Transylvania - Ahol a szörnyek lazulnak

Hotel Transylvania

2019.04.21 MidoD7

Ennél szuperebb filmet nem tudnék említeni. Az egyik legkedvencebb filmem, amit valaha láttam. Egy dologban tudnék csak kötekedni, hogy én még elnéztem volna tovább is.

2016.10.08 lolita13

Drakula olyan mint egy átlagos apuka és félti a lányát mindentől és ezt humorosan mutatják be ebben a mesében.

2018.07.05 felicity

Egyik legjobb animációs Disney film. Izgalmas és elvarázsoló. :) Szerintem egy gyerkőcnek kihagyhatatlan, hogy megnézze. A karakterek nagyon jól kivannak találva, a szinkronhangok is illenek hozzájuk. Az animáció tökéletes, de persze ebben is van pár... Több

2017.04.18 bgnz367

Humoros, aranyos és szerethető. Szuper karaktereket kreáltak a készítők és nem bánja meg se kicsi se nagy ha megnézi. Aki szereti ha eredeti egy animációs film is akár az próbálja be ezt nem veszíthet vele semmit.

2016.10.24 Curacao86

Szörnyek, színes és látványos világ, talán eddig csak egész estés filmekre jellemző téma (vámpír), és a szokásos apa-fia viszony ami a jenkiknél szinte elmaradhatatlan. Az összkép tekintetében azonban nem éppen felvillanyozó, inkább a sötétben hagy, ... Több

2017.09.19 SzFa

Ötletesek a karakterek megformálása, furcsa képet fest Drakula-ról, ami nem tetszik az aggódó vidám Drakula annyira nem jött be. Vannak benne jó vicces részek, a történet is egészen jó.

2017.08.31 moviewer

Remek film. Maga a történet ugyan kissé kiszámítható, de mégis nagyon fontos a film üzenete. Kifejezetten komoly kérdésekkel és problémákkal foglalkozik. Épp ezért szülők is nyugodtan nézhetik a gyerekekkel, sőt az üzenet jelentős része inkább a szül... Több

2018.09.29 thejoker

Nagyon aranyos kis szerethető karakterek vannak benne, jó kis mese sok humorral, kellemesen elszórakoztat, bármilyen korosztály számára ajánlom.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó családi mese, tele humorral. Ajánlom mindenkinek.

2016.11.25 Borga

Egészen véletlenül akartam rá a Hotel Transylvania-ra és bevallom igen pozitívan csalódtam ebben a animációs filmben, ugyanis álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen jól fogok rajta szórakozni.

2016.10.21 vivikejencikelara

Nem igazán szeretem az animációs filmeket, erre is véletlenűl kapcsoltam, de nagyon megtetszett! Sok filmben mesében van az alapsztori, hogy egy kivűlálló "beférkőzik". Tetszett nagyon , szórakoztat! A dalok ritmusosak, vicces szöveggel.

2017.07.27 czigler.nora

Aranyos, néha vicces film, de azért láttam már jobbat is. Számomra furcsa, hogy volt igény a második részre is. Azért egyszer, egy kis kikapcsnak megfelelő film.

2016.02.21 Megamovie

Aranyos könnyed szórakozás amelyben még Adam Sandler is elviselhető szinkronhangként.A sztori rendben van és a karakterek nagy része vicces ,de inkább kisebbekkel ajánlott megtekintésre.

2017.12.30 authorgirlll

Nagyon modern mese egy szingli egy gyerekes vámpírapa és lánya életéről. Megérkeznek persze a rokonok és barátok és egy félelmetes ember is aki nem ijed meg a szörnyektől sőt ők ijednek meg. Ezt mindenkinek látnia kell.