Hotel Transylvania - Ahol a szörnyek lazulnak

Hotel Transylvania

2018.05.07 Sólyom.Pocok

nagyon népszerűek lettek azok az animációs filmek amiket félig a fiataloknak, félig a felnőtteknek készítettek a hotel transylvania is egy ilyen: megbízható, szórakoztató, egynek jó.

2019.01.02 MissFortune

Nagyon aranyos mese.

2015.01.27 Solothor

Ebben az animációs filmben minden benne van amire egy animációs filmnek szüksége van.

2015.10.14 eszticickany

Moziban látam először, aztán annyira megtetszett, hogy egy darabig esténként erre aludtam el.Nagyon szerethető az összes karakter. Majdhogynem tökéletes... de számomra a végén a dal elrontott mindent.

2015.06.01 War Of Change

Érdekes, hogy a szörnyek szempontjából mutatja be az embereket. És bár a téma nem hétköznapi nagyon szórakoztató és izgalmas is. Remélem a 2. része is ilyen jó lesz.

2015.02.23 Jcsornane

Egy nagyon értelmes animáció vicces megható kiváló ajánlom mindenkinek.

2015.04.03 picibaba

Remélem lesz folytatása, én örülnék neki nagyon! :D Nagyon szórakoztató animációs mese, és van mondanivalója is. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2015.03.17 Joachim

Nem volt rossz, érdemes megnézni, bár én kicsit közepesnek tartom, viszont ennek ellenére jól szórakoztam, de én a 2. részétől többet várok.

2016.01.24 Phalanx

Ez az animációs film egészen ötletes, végig lehet rajta szórakozni, sőt, néhol még fel is nevettem. Teljesen jellemző módon a film felénél ki lehetett találni, hogy mi fog történni, de sebaj, ilyenek a gyerekeknek szánt mesék. Mi viszont örök gyereke... Több

2016.08.02 Neth

Megmutatja, hogy a szörnyeket nem mindig ijesztő búskomorság övezi, jellemzi. Nagyon jó humor párosul, ezekhez a "rémséges" szereplőkhöz! Egyik kedvenc mesém, főleg így, hogy akiket mindenki rossznak tartott, bemutatja kicsit az "ő szemléletüket". Mindenkinek bátran ajánlom!

2015.03.16 klaudia00

A téma jó, az események néhol unalmasak, a grafikáért külön dicséret! Remélem a 2. rész kicsit eseménydúsabb lesz.

2015.08.04 Fintil

Ezt a mesét biztosan nem a legkisebbeknek szánták, vagy lehet, hogy csak az én kölykeim ilyen anyámasszony katonái. Hiába mosolyognak a szörnyek, attól azok még szörnyek, és egy kisgyerek fantáziája nagyon be tud indulni. Egyébként a mese még szórako... Több

2015.03.14 plaxer

Egyik kedvencem. Legjobban az angol szinkron tetszik benne. Mert megadja a filmnek az élvezhető hangulatát. Jó kis történet, egyedi, és a készítőknek sikerült aktuálissá tenniük azt, amiről valójában szól a mese. Én kimondottan élveztem.

2019.11.22 Daenerys04

csak ajánlani tudom :D