Deku   2017. 12. 22.

Nem a megszokott film amit mostanában néztem de tetszett. A maga furcsa módján igazán kis szerethető filmről van szó. Inkább mondanám átlagosnak mintsem kiemelkedőnek, de ettől függetlenül is nagyon szerettem. Ajánlom!

romcul   2016. 07. 10.

Löncshús. Ez volt az első szó, ami eszembe jutott a filmmel kapcsolatban. Nem tetszett. Nekem nagyon olcsó és gyenge.

tomvétsz   2016. 06. 16.

Ez egy nagyon állati, kissé kattant vígjáték; nekem igazán tetszett, jókat röhögtem az abszurd valóságszerű történetén.

JollyDzsé   2016. 06. 05.

Végre valami másféle film, ami mellesleg nagyon amerikai és nagyon nem realisztikus, de legalább vicces. Helyesek a sztori szereplői, friss az egész hangulata és könnyed. Nyári estékre tökéletes.

ZsoltSon   2016. 05. 22.

Nem vagyok oda az ilyen jellegű filmekért, de ez kivételesen tetszett. A rendező ugyan nem helyezett kellő hangsúlyt a csaj és a pasi kapcsolatának kibontására, de nem ebben a filmben van az efféléknek a helyük.