Huligánok

Hooligans

2020.03.16 Interfectorem Sabnock

Egy szépségszalonban koreografált,nem teljesen valódi huligánfilm.Nem rossz,sőt.... De valahogy nem az igazi.E.W. nem túl hiteles benne.

2017.08.30 Deku

Eszméletlenül jó lett a film. Azt hiszem nagyon egyben volt a történet, remek volt a története. Volt néhány kisebb probléma a filmmel, mint nem oda illő zenei játék de ennyi az egész.

2018.11.26 harnas1207

Úgy érzem ez a film az amerikai nézőközönségnek készült, amolyan betekintés az európai foci huligánok életébe. Az ötlettel nincs semmi probléma, és Eljah Wood szereplése se olyan irritál, mint az elsőnek gondolnánk. Az angol stílus visszaköszön, de a... Több

2017.05.30 vivikejencikelara

Csodálatos film. Lehetnek érzelmek egy "focis" filmben is. Cím alapján nem ezt vártam és kellemesen csalódtam. Ezért ne ítélkezzünk cím alapján! Mindenkinek ajánlom!

2016.10.24 jencike1985

Őszinte és elsöprő maga az egész film. Hatalmas hatással volt rám. Elgondolkodtató a vége megrendítő. Végig leköti a figyelmemet. Ebből meg lehet tanulni hogyan is álljunk ki magunkért. 5 csillag mert fantasztikus film.

2015.10.30 fcbnandi

szeretem a huligános filmeket és szerintem az összes közül ez az egyik legjobb. A zenék is nagyon jók a filmben. Elijah Wood-ot nemigazán tudtam elképzelni ilyen filmben, de nemokozott csalódást.

2015.08.09 Rikudou6

Van benne némi humor és igazán stabilan van felépítve a film története is. Rendkívül szórakoztató a film és lebilincseli a nézőt, míg fel nem villan a stáblista.

2016.02.24 tamas84

Tök jó, hogy hősöknek állítjuk be ezeket a vandálokat, akik nem csak több milliós károkat okoznak folyamatosan mindenhol, meg veszélybe sodorják egymást és másokat, de ráadásul általában rasszisták és antiszemiták (egy vonal, ami véletlenül enyhén sz... Több

2015.06.30 BuBu

Szerintem elég ütős film... És tetszik benne, hogy Elijah Wood-ot végre nem egy olyan "lúzer kissrác" szerepben láttam. Nekem nagyon bejött a film elejétől a végéig... Megérte megnézni!

2016.05.08 anita9215

Elijah-tól nem vártam sokat így hát nem is meglepő, hogy nem voltak nagyok az elvárásaim. Rosszabbra számítottam, mint ami lett, de még így sem lehet azt mondani, hogy elérte az elégséges szintet. Több volt benne a negatív tényező és így sajnos hiába minden igyekezet nem volt szerethető. Egyszer épp nézhető alakítás.

2015.03.17 yakzah13

Nagyon szeretem, kedvenc filmjeim közé tartozik, pláne h a foci nálam egyenlő a szerelemmel. Aki szereti a focit ezt is fogja. 10/10

2015.02.04 Ervinke86

Van egy másik focis film... ja igen a Futball Faktor, hát ez messze túlszárnyalja, nem csak azért mert kevésbé brutális, hanem mert Frodó is szerepel benne. :)

2016.07.21 Pumpu

Az egyik kedvenc filmek, nagyon mély és fontos dolgokat mond el a barátságról, testvériességről, arról, hogy mit jelent valahová tartozni és kiállni magunkért. Persze el lehet ítélni ezeket az embereket, hogy túl erőszakosak, meg ilyesmik, de azzal e... Több

2015.03.31 trngr

Korszakot meghatározó jelenetek, iszonyat erős film, Elijah Wood nagyon meglepő volt számomra ebben a filmben, de remek alkítást hozott, abszolút pozitív csalódás!