Huligánok

Huligánok

Hooligans
BuBu
Elijah Wood

Matt Buckner (Elijah Wood) miután kénytelen elhagyni az egyetemet, elutazik a tengerentúlra a nővéréhez Londonba. Hamarosan összeismerkedik sógora testvérével (Charlie Hunnam), akiről kiderül, hogy egy futballhuligán banda tagja. Matt bekerül az erőszakos, de izgalmakkal teli világba,… Több

Rendező: Lexi Alexander
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2006.05.25.

2020.03.16 Interfectorem Sabnock

Egy szépségszalonban koreografált,nem teljesen valódi huligánfilm.Nem rossz,sőt.... De valahogy nem az igazi.E.W. nem túl hiteles benne.

2017.08.30 Deku

Eszméletlenül jó lett a film. Azt hiszem nagyon egyben volt a történet, remek volt a története. Volt néhány kisebb probléma a filmmel, mint nem oda illő zenei játék de ennyi az egész.

2018.11.26 harnas1207

Úgy érzem ez a film az amerikai nézőközönségnek készült, amolyan betekintés az európai foci huligánok életébe. Az ötlettel nincs semmi probléma, és Eljah Wood szereplése se olyan irritál, mint az elsőnek gondolnánk. Az angol stílus visszaköszön, de a... Több

2017.05.30 vivikejencikelara

Csodálatos film. Lehetnek érzelmek egy "focis" filmben is. Cím alapján nem ezt vártam és kellemesen csalódtam. Ezért ne ítélkezzünk cím alapján! Mindenkinek ajánlom!

2016.10.24 jencike1985

Őszinte és elsöprő maga az egész film. Hatalmas hatással volt rám. Elgondolkodtató a vége megrendítő. Végig leköti a figyelmemet. Ebből meg lehet tanulni hogyan is álljunk ki magunkért. 5 csillag mert fantasztikus film.

A film összbevétele 344 095 dollár volt (imdb.com).

A szerepre való készülés közben Charlie Hunnam valódi focihuligánokkal is találkozott.Szerző: kázsé

A filmkészítők megkeresték a West Ham futballrajongóit, hogy forgathassanak a valódi törzshelyükön. Csak miután leforgatták a filmet, jöttek rá a rajongók, hogy a film nem az ő dicsőséges tetteiket fogja ünnepelni.Szerző: kázsé

A huligánokat játszó színészek olyan kemény edzésen mentek keresztül, hogy nem egyszer hánytak a napi 4-5 órás gyakorlatok közben. a legtöbb dolog alól felmentést kapott, hogy hangsúlyozzák kívülálló státuszát.Szerző: kázsé

Az egyik film vége felé hallható számot maga adja elő.Szerző: kázsé