iZombie

(iZombie)

beero88  2016. 01. 17.

Ez határozottan egy olyan nyomozós sorozat ami úgy szemszögből közelíti meg a témát és ezáltal lesz egyedi és kirívó a többi közül. Nekem különösen tetszett ez a téma és az ahogy még ezt fejleszthetik.

Deku  2017. 08. 21.

Imádom a zombi témát ez pedig elég sajátságosan fogta meg ezt a témát. Viszont nekem ez nagyon be is jött. Remélem sok évadot láthatunk még ebből a témából.

Szivárvány1  2016. 11. 20.

Egyik kedvenc sorozatom, persze a Walking Dead után. Nagyon sajátosan dolgozza fel a zombie témát és ami a legfontosabb tud újat mondani és mutatni ebben a stílusban. Érdekes látni a zombik mindennapi életét, és olyasmiba belegondolni, hogy mi lenne ha ez tényleg valóság lenne. A főszereplő pedig zseniálisan alakítja a szerepét. Főleg miatta szeretem ezt a sorozatot. Romantikus kis különc.

bgnz367  2017. 04. 19.

Igazán érdekes sorozat. Örülök, hogy belevágtam annak idején mert nem bántam meg. Bármennyire furcsának tűnhet de egy egész érdekes nyomozós sztorit kapunk. Liv karaktere pedig lenyűgöző.

Cptn Jinbe  2017. 06. 09.

Nagyszerű és egyedi. Tetszik, hogy ilyen érdekes módon fogja meg a zombi kérdést. Kissé vígjátékszerű ami külön tetszik benne. Kedvencem volt és marad is ez a sorozat. A sztori nagyon erős a karaktereket is eltalálták. Nekem nagyon bejött.

Diogo Morgado
Shantel VanSanten
Rose McIver

Az egyik epizódban, a hullaházban Liv felfedez egy lányt, akit Stephanie Germanotta-nak, hívnak ami történetesen Lady Gaga valódi neve

(mdlg4th)

A „The Exterminator” című részben egy maroknyi olyan név hangzik el, akik egykor a Seattle Supersonics tagjai voltak. Ilyenek mint Wally Walker, Don Watts, Fred Brown és Marvin Webster.

(mdlg4th)

Aly Michalka, aki Peyton Charles alakítja egy másik CW sorozatban is állandó szereplő.