Jessie
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

Szórakoztató vicces sorozat egy fiatal lányról. Poénos is, de mégis egyszer nézhetőnek mondanám, így 5/4!

SzFa   2017. 09. 29.

Szerettem ezt a sorozatot, a főcím dala még most is a fejembe jár, fülbemászó. A történet nem egyedi, mivel egy fiatal lány sikeres akar lenni, de először dadus lesz. Elég szórakoztató sorozat, néha meg lehet nézni egy- egy részt.

alexa3333   2018. 08. 21.

Nagyon jó sorozat. Nagyon tetszett. Jók a történetek. Vicces, humoros sorozat. mókás sorozat. Nézd meg te is mert egy nagyon szuper vicces sorozat. :)

Debby Ryan
Peyton List
Karan Brar
Peyton List
Karan Brar

A sorozat befejeződését követően a történet tovább folytatódik egy másik sorozatban, ahol azonban már csak pár szereplő van jelen. A sorozat neve Kikiwaka Tábor.

(sz.marci)