Cápi kapitány – Kalandos vizeken

Käpt'n Sharky

2019.05.01 Yosihiro

Cápi kapitány

Egy kicsit visszatértem a gyermekkoromhoz... Szerettem a kalózos filmeket és a rajzfilmeket is. Most volt szerencsém megtekinte ezt a jó mesét ami ötvözi a számomra oly kedves két "fogalmat". Ez a történet gyermekenek való ezt elöször le kell szögezzem. A történet mesésen indul és kalandokkal teli. Azt hiszem gyermek szemmel nem lehet unatkozni rajta. Így felnött szemmel is találtam benne csupa csupa mosolyogni való dolgot. Leginkább a rákok ollócsattogtatása volt rémisztő. A karakterek jól voltak kitalálva és ha összeségében nézem akkor a "rossz" megjelenítése is jóra sikerült. Szerethetö figurákat kapunk és a végén egy remek csattanóval amit most ide nem írok le. Az animáció része ebben a kategóriában megfelelö. Bár néhol nekem már a legóéhoz hassonlított a mozgásuk de látni a részletkidolgozásokat, hogy volt benne munka. A színek viszont nagyon jók azt tudom erre írni ez 5 csillag. Néhol káprázatos a képi és színi látvány. Ez a gyermekek szempontjából nagyon jó és kell is. Összességében egy remek szórakoztató animációt kapunk remek látvánnyal. Az öt csillagot azért nem adom meg mert a betétdalok "gyengére " sikerültek és ez mindenképp egy csillagot elvisz. Csak ajánlani tudom minden gyermek számára remek kikapcsolódás. Üdv, Yosi