Karácsonyi lidércnyomás

The Nightmare Before Christmas

2017.07.15 kadvan95

Hihetetlen, nem mindennapi, világ. -kivételes és lenyűgöző lényekkel. Néha ijesztőek, néha mókásak. Másra vágynak. Szépen énekelnek. Tim Burton fantáziája elképesztő!

2015.05.28 klaudia4469

Nagyon jó mese, nagyon érdekes, lenyűgöző. Kissé ugyan rémisztő és ijesztő is, de szerencsére még nem zavaró. Karácsonykor néztem meg a családommal, mindenkinek tetszett:) A dalbetétek számra idegesítőek voltak, és az is biztos, hogy kisgyerekkel nem nézetném meg, mert rémálmai lennének

2015.03.01 orlandooo

Nagyon jó kis Stop Motion mese. Szerintem szép ahogy meg lett csinálva, meg a történet maga is tetszik.:)

2016.03.26 Yoniki

Hogy őszinte legyek, elaludtam rajta. Ennél jobbra számítottam annak ellenére, hogy Tim Burton és ahhoz képest, hogy mennyire szeretik. Lehet még egyszer újra kéne néznem és átgondolnom, de nem vesz rá a lélek, hogy újra belekezdjek.

2015.04.29 NeoLinda

Nagyon jó film, igazán érdekes, lenyűgöző a megvalósítása, a bábok mozgása. Egyben félelmetes is, rémisztő, de épp olyan mértékben ami még nem zavaró. Gyerekekkel és barátokkal is remek szórakozás szerintem Karácsony körül pl :)

2015.03.15 Maszat

Érdekes, szép, vicces, csodálatos, sosem sablonos. Igazi Tim Burton világot teremtettek. Már az ő neve garancia a minőségi kikapcsolódásra. Danny Elfmané pedig a hozzá leginkább passzoló zenére. Halloweentől Karácsonyig, vagy akár nyáron, ha rádjön a téli/ünnepi hangulat, vagy ha ezek közül egyik sem, akkor nézd meg!

2020.02.24 Róbert Gyenes

Az egyik kedvenc Disney mesém. Elég old school hangulata van.. Kiváló Halloween-ra és Karácsonyra egyaránt. Aki szereti az elvont filmeket annak tetszeni fog.

2015.03.03 balogh.petr

Szép kis mese, és olyan zenét hoztak össze hozzá, hogy öröm hallgatni. Henry Selick és Danny Elfman csodás világot teremtettek.

2015.05.03 FunBoi

Gyönyörű mese, hatalmas szíve van, remek és humorost története, és a stop-moiton pedig egész egyszerűen szemet gyönyörködtető. Nálam ez az örök kedvenc, zseniális! Aki nem látta, pótolja minél hamarabb, kevés az ilyen mestermunka ebben a műfajban.

2015.07.20 KingPin

Annak ellenére, hogy nem ő rendezte, ez még egy teljes értékű Burton-mozi, azóta sem tudott jobbat készíteni. A Karácsonyi lidércnyomáshoz minden tökéletesen összeállt. Megunhatatlan klasszikus.

2015.02.17 Brie

Tipikus Tim Burton.. Bár nem ő rendezte teljes mértékben az ő fantáziavilága. Nagyon szeretem az őrült és izgalmas agyszüleményeit.

2016.01.21 Roman

Én nem tudom, hogy ki mit lát ebbe bele, de engem nem vett le a lábamról. Ez az éneklős stop-motion-ös műfaj valahogy nem jön be nekem, és már az elejétől fogva elkezdem unni. Nálam valahogy nem sikerült áttörnie a gátat.

2020.12.22 Mireagle

Oké

Sokkal jobbra számítottam, főleg, hogy annyian áradoznak róla, de nekem sajnos csalódás volt. Alapjában véve tetszett volna ez az alkotás, a történet is jó lenne, a karakterek, a világa, minden oké, de valahogy összességében mégis lapos lett. Az éneklés is jó volt, főleg az elején, de aztán egyre unalmasabbá válik. Sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni, kár érte.