
Vélemények (3)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Szerintem jó film, érdemes megnézni, ám egy baj van vele. Az embernek olyan érzése támad, mintha ez a film Karlát áldozatként akarná beállítani. Illetve amit ő vallott a hatóságoknak, arra alapoz. Holott a valóság egész más. Karla és Bernardo közösen... Több
A film bizonyos szempontból nagyon jól sikerült. Remekül mutatja be az emberi kapcsolatok sötét oldalát. Azonban Laura Pepon alakítása nekem sehogy sem tetszett. Nem értem, miért ennyire elnagyolt az ő karaktere. Minden esetre szerintem egészen nézhető a film.