Karla

Karla

2021.08.09 Zina Mihailova

Erős

Szerintem jó film, érdemes megnézni, ám egy baj van vele. Az embernek olyan érzése támad, mintha ez a film Karlát áldozatként akarná beállítani. Illetve amit ő vallott a hatóságoknak, arra alapoz. Holott a valóság egész más. Karla és Bernardo közösen egy lányt öltek meg. A másik kettőt Karla gyilkolta meg, az egyik a saját húga volt. A pszichiáterek szerint Karla manipulatív, nárcisztikus és pszichopata. Bernardo egy szexuális ragadozó, az, hogy ez a két ember összetalálkozott, nos a legrosszabbat hozták ki egymásból.

2015.08.05 daniel52

A film bizonyos szempontból nagyon jól sikerült. Remekül mutatja be az emberi kapcsolatok sötét oldalát. Azonban Laura Pepon alakítása nekem sehogy sem tetszett. Nem értem, miért ennyire elnagyolt az ő karaktere. Minden esetre szerintem egészen nézhető a film.

2018.07.05 majkymi

Szerinte rettenetesen el van rontva az egész. Annyira pocsék a kameramozgás, hogy az már egy idő után egyenesen dühített. Szinte semmit sem lehet látni igazán a filmben és ezt egy nagyon rossz húzásnak tartom. Továbbá azt gondolom, hogy túlságosan sablonos a történet, nem egy eredeti alkotás.