Istent játszva

Istent játszva

Playing God
Videók

Eugen, aki sebész, szintetikus drogokkal serkenti magát. Egy műtét során az ő hibájából kifolyólag azonban meghal egy ember. A kórház az utcára küldi, ő pedig a drogokhoz menekül. Egy utcai lövöldözés során Eugene megmenti egy gengszter életét, így bekerül az alvilágba a nagymenő Raymond bandájába, s hol orvost játszik, hol besúgót, s ráadásul Raymond barátnőjével is szoros kapcsolatba kerül. Végül Raymond-ot elkapják, s Eugene-nak mentenie kell az életét...

Premier: 1997.10.17.

2016.11.27 Gríz

Szerintem kultikus cucc, nem ismerem el a sok indokolatlan rossz kritikát, amivel általában elhalmozzák. Igenis van egy, kizárólag a kilencvenes évekre jellemző hangulata, amivel engem mindig levesz a lábamról.

2014.11.30 Cercei

Egy tök átlagos thriller a kilencvenes évekből, ami talán abban különleges, hogy Angelina első filmjei közé tartozik. Amugy nem egy nagy etwas, de David Duchovny még egész dögös volt.

A Propellerheads-től a Spybreak! első alkalommal ebben a filmben volt hallható, majd két évvel később a Mátrix zenéjeként vált szélesebb körben is ismertté.Szerző: Bogi87

Roger Ebert népszerű filmkritikustól 3/4 csillagot kapott a film és azt nyilatkozta, hogy lehet, hogy maga a film nem lett túl jó, de mind David Duchovny, mind Timothy Hutton számára egy fordulópont volt, remekül alakítottak.Szerző: Bogi87

A film trailerében egy rövid szexjelenet látható Angelina Jolie és David Duchovny között. A színésznő később megerősítette, hogy valójában két szexjelenetet is leforgattak, de ezeket kivágták a végső filmből.Szerző: Bogi87

Annak ellenére, hogy már 1995-ben elkészült a film, nem mutatták be 1997-ig, ugyanis minden tesztvetítés nagyon rossz eredményt hozott.Szerző: Bogi87