Katinka (2022)

Katinka

Hosszú Katinka

Fikatours_blogger   2022. 10. 02.

A lány sportolói nagysága vitathatatlan. Ennek az filmalkotásnak az értéke viszont vitatható.

Tipikus Semmilyen Nézhetetlen  2022. 09. 24.

Egyszerűen csak nem jó!

Hiába a regnáló hatalom, ezt a gagyit semmi nem menti meg? Miért? Mert unalmas, és érdektelen az egész! Engedelmetekkel le is írnám a gondolataimat! A rendező valami Pálinkás Norbert. Brrrrr. Hosszú Katinka nevét még azok is ismerik, akiket teljesen ... teljes kritika»

johndoe83 Nézhetetlen  2022. 05. 06.

Ez komoly?

Muszáj? Most komolyan kérdezem. Muszáj erről a fideszes k.ról filmet csinálni? Kicsoda ez? Egy hazaáruló senki.

kevelin   2022. 07. 11.

Tudtam mire számítsak, nagyon jó dokumentumfilm lett belőle, ami borzasztóan jól bemutatja, mit válallnak be ezek a sportolók, és mi midnenről mondanak le csak azért, hogy pár évig a világ elitjéhez tartozhassanak. Én amúgy is tisztelem Katinkát, min... több»

MrBlond   2022. 05. 13.

Nagyon érdekes dokumentumfilm, bár szerintem ennél több egyszerűen nincs benne. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, de nem mondanám kifejezetten szórakoztatónak.

tyna19955   2022. 05. 12.

Nagyon vártam ezt a filmet, ami talán inkább mondható egy jól megcsinált portréfilmnek. Izgalmas és szépen van felvéve.

A film 34 690 180 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 21 543 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Katinka című dokumentumfilm Hosszú Katinka tokiói olimpiára való felkészülését is nyomon követi.

(csd)

Az életrajzi dokumentumfilm forgatása közel két éven keresztül tartott.

(csd)

Nem fér meg egy emberben család/anyaság/magánélet és a legnagyobb diadalok. Legfőképp ez világlik ki a Katinka-filmből. több»

Rekordköltségvetésű dokumentumfilm az úszósztárról, aki most már nem Iron Lady, hanem Katinka. több»