Katinka

Katinka

2024.02.13 Schumy1

Nem szeretem az úszást, s nem is követem, de érdekelt ez a dokufilm. Minden elismerésem Katinka kitartásáért, győzelmeiért, s ebben a filmben azt is hallhatjuk, láthatjuk, hogy vannak mély hullámvölgyek, s ez így életszerű is maradt. Nekem mint anno egerszegi, így Katinka is szimpatikus.

2022.05.06 johndoe83 Nézhetetlen

Ez komoly?

Muszáj? Most komolyan kérdezem. Muszáj erről a fideszes k.ról filmet csinálni? Kicsoda ez? Egy hazaáruló senki.

2023.05.08 Klauka89

Nem kell többet belelátni, mint ami. Az emberek mindenkit szétszednek. Csináljátok utána! Félelmetes, hogy mennyi erőt, energiát fektetett edzésbe, munkába, mennyi kompromisszumot kötött, hogy elérje maga elé kitűzött céljait. És elérte! Fantasztikus... Több

2022.09.24 Tipikus Semmilyen Nézhetetlen

Egyszerűen csak nem jó!

Hiába a regnáló hatalom, ezt a gagyit semmi nem menti meg? Miért? Mert unalmas, és érdektelen az egész! Engedelmetekkel le is írnám a gondolataimat! A rendező valami Pálinkás Norbert. Brrrrr. Hosszú Katinka nevét még azok is ismerik, akiket teljesen ... Teljes kritika

2022.10.02 Fikatours_blogger

A lány sportolói nagysága vitathatatlan. Ennek az filmalkotásnak az értéke viszont vitatható.

2022.07.11 kevelin

Tudtam mire számítsak, nagyon jó dokumentumfilm lett belőle, ami borzasztóan jól bemutatja, mit válallnak be ezek a sportolók, és mi midnenről mondanak le csak azért, hogy pár évig a világ elitjéhez tartozhassanak. Én amúgy is tisztelem Katinkát, min... Több

Ez csak egy dokumentum film, és az is marad

Bár szegény Katinkánk neve hallatán a sikerei jutnak eszünkbe, ez a film valahogy nem hozza meg a kedvünket ahhoz hogy jobban szeressük őt. A miértekre nem jöttünk rá. Ha valaki bele akar menni abba, hogy Hosszú Katinka hogyan vált magyar ikonná nézze meg, de mást ez a film nem nyújt neki. Félve kérdezzük tehát: Ha lesz még hasonló vajon ugyan ezt kell várnunk akkor is? Reméljük nem.

2022.05.13 MrBlond

Nagyon érdekes dokumentumfilm, bár szerintem ennél több egyszerűen nincs benne. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, de nem mondanám kifejezetten szórakoztatónak.

2022.05.12 tyna19955

Nagyon vártam ezt a filmet, ami talán inkább mondható egy jól megcsinált portréfilmnek. Izgalmas és szépen van felvéve.

2023.05.11 Kinga Korponay

A tények magukért beszélnek

Jó, hogy elkészült ez a film. A nagy győzelmek, a sikerhez vezető út felidézése mellett nagyon jól bemutatja, mennyi munka, lemondás van a kiemelkedő eredmények mögött, mennyi mindennel kell megküzdenie annak, aki az olimpiai dobogóra akar állni. Katinka őszintén megosztja a nézővel gondolatait, bemutatja családját, edzőit, segítőit, mindazokat, akik a sikerhez vezető úton segítették. Az utókor hálás lesz azért, hogy egy élsportoló maga meséli el, és ezzel teszi hitelessé sporttörténelmi jelentőségű történetét.