Ken Park

Ken Park

2020.09.03 Bazzzsi

Ebben a filmben senki sem normális és ez szerintük normális. Nem igazán tudott lekötni a film. A mondanivalója nem ért el hozzám.

2017.07.28 Berto49

Hááát, elég nehéz értelmezni ezt a filmet, hajlok arra, hogy az elsődleges célja a polgárpukkasztás. Az amerikai kisvárosi életforma túlságosan egyoldalú bemutatása ahol a különböző perverziók gyakori űzésével próbálják a létezés kínjait enyhíteni. K... Több

2017.07.18 Szilonka

Engem nem zavar egy filmben a szex, de itt igen mert csak azzal akarták eladni az egész történetet. Akkor meg már néz az ember egy pornót.

2017.07.27 Lonka

Semmi különös nem volt a film, ha levagdossuk a szexjelenteket egy unalmas film, amelyből már jó pár készült, Egyszer azért meg lehet nézni.

2017.12.15 Greeta

Kimondom, nem tetszett. Tök szokványos a film mondanivalója, amihez a szexualitással próbáltak eladható köntöst varázsolni. A szereplőket nem nevezném színésznek.

2019.03.09 Timcsi

A film célja egyértelműen a megbotránkoztatás volt, amit el is tudott érni, mert sokaknál kiverte a biztosítékot. Különösebben nekem sem tetszett.

2016.09.06 sipiarpi

Hát ezt nem tudom nagyon komolyan venni. Annyi perverz, sztereotip karaktert tettek egymás mellé, hogy nem tudom elhinni hogy ilyenek lennének a „mai fiatalok”. Lehet hogy a készítők ilyen körökben mozognak, de hogy ilyen „sűrűségben” vannak azt kétl... Több

2015.02.17 Sniper

Kultfilm, minden jó filmet értő és szerető embernek látnia kell. Kórképet fest a kétezres évek fiataljairól: gondolkodásmód, problémák, frusztrációk, szülő defektek. Tanulságos minden szülő számára is!

2016.02.14 csenge

A film a maga idejében hatalmas port kavart, de én szeretem a polgárpukkasztó filmeket, így az elsők között néztem meg anno. Nekem kifejezetten tetszett és nem értem miért kellett ekkora hűhót csapni egy film miatt, melyben egy csapat fiatal keresi helyét a világban, lázad és a szex fortélyaival ismerkedik.