Kerge kacsák 2.

Kerge kacsák 2.

D2: The Mighty Ducks

Képes-e nyerni Gordon Bombay (Emilio Estevez) jégkorong csapata a kaliforniai Junior Goodwill Gamesen, a világ legrangosabb nemzetközi bajnokságán?

(racz.bianka)

Rendező: Sam Weisman
Író: Steven Brill
Forgatókönyvíró: Steven Brill
Premier (HU): 1995.08.24. | Disney+ (2022.06.14.)

2015.10.25 quentin

A kacsák voltak a legjobbak, amugy nem olyan túl sok köze volt a hokihoz. Az atmoszférája ngyon jó, a zenéje is, a cselekmény meglehetősen kiszámítható.

2015.04.08 FunBoi

Egész más mint a többi hasonló tini musical, eredeti a sztorija, a csattanója a zenékről nem is beszélve. Emilio Estevez pazarul alakított, minden a helyén volt, csak azt nem érem, miért nem taglalták bővebben azt lefizetett bírót...

A forgatás 1993. július 7-én kezdődött és szeptember 23-án ért véget.Szerző: Thibo84

Marc Maronnak volt egy rövid jelenete, melyben a Kacsák találkoznak Beverly Hills-ben, de törölték.Szerző: Thibo84

Az első filmből nem tért vissza a folytatásba Dave Karp (Aaron Schwartz), Peter Mark (J.D. Daniels), Terry Hall (Jussie Smollett}, Tammy Duncan (Jane Plank) és Tommy Duncan (Danny Tamberelli).Szerző: Thibo84

és Kenan Thompson nem jöttek ki jól a forgatás alatt, többek között ez is volt az oka, hogy Adams úgy döntött, hogy nem szerepel a folytatásban.Szerző: rbernadett