Kickboxer: A bosszú ereje (2016)

Kickboxer: Vengeance

Jean-Claude Van Damme
Jean-Claude Van Damme
Alain Moussi

leo777   2019. 07. 15.

Szerintem jó ez a film. Egy közepes, átlagos akciófilm; annál kicsivel több, de én nem vártam semmi nagy dologra, így nem is csalódtam. Egy szombat esti filmezéshez otthon ideális. Kikapcsol és szórakoztat.

HE7EDIK   2017. 12. 05.

Vérgyenge. Hol van Bautista attól a Tong Po-tól, aki rugdosta a támoszlopról a vakolatot? Hol van ez a sótlan senki Van Damme 89-es karakterétől? A dögös Gina is kevés szerepet kapott, a kiképzés az eredeti változathoz képest nevetséges, bár Van Damm... több»

Bizsu82   2019. 07. 09.

Számomra egy egyszer nézhető akciófilm kategória ez. Vannak benne jó jelenetek, de összességében untatott és egysíkúnak éreztem. Akciójelenetek átlagosak, középszerű film.

skyman   2016. 03. 12.

Steven Seagal filmjeinél biztos, hogy jobb volt, de azért Jean-Claude-nak vannak jobb produkciói is ennél. A sztori sem volt rossz és a film fő harci jelenete is egészen izgalmasra sikeredett. De én egy kicsit dinamikusabb tempót vittem volna az egész filmbe; lassúcska volt minden.

Hitman   2016. 07. 19.

Jó volt ismét a vásznon látni Jean Claude-ot. Hozta a formáját és hihetetlen, hogy még mindig ennyire jól nyomja ezeket a rúgásos karatefigurákat. Behalok. A film maga nem rossz, de az 1989-es verziót én jobban csipáztam. Ez egy kissé feltuningolt verzió, s aki látta az eredetit nehezen tud elvonatkoztatni.

olgaasFug   2016. 08. 12.

Jó volt, nekem tetszett. Lehetett volna benne több akció és csihi-puhi, de végülis élveztem.

spyro74   2019. 07. 07.

Meg sem közelíti az igazi Jean-Claude filmeket. Olyan, mintha az egész róla kialakult képnek ez csak az árnyéka volna. Nem is értem mi szükség volt erre a remake-re?