Yosihiro   2016. 05. 22.

Remek alakítás Van D-tól Azt hiszem ezzela filmmel futott be. Nekem ez a filmje volt a mérföldkő. remek film csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Niki18   2015. 10. 31.

ezt nagyon imádom. Már nem is tudom hányszor néztem meg. Van damme filmeket amúgy is nagyon szeretem. Nagyon jó a története és mindvégig nagyon élvezetes a film. Várom a rebootot

Norbert93   2019. 03. 08.
Chuck Norris elmehet a....

Ez olyan klasszikus és macho-szagú hatásvadász bunyósfilm a 80as évekből, hogy gyenge története és bugyuta párbeszédei ellenére is 5*ot adok neki! Régen mindenki Van Damma akart lenni, mindenki pörgőt akart rúgni és bomba nőkkel flangálni meg ázsiai harcművészeket alázni.

Robi   2018. 07. 26.

Nekem ez a film nem nyújtott valami nagy élvezetet nem tudom miért pedig a színészek nem voltak rosszak csak szerintem a története miatt nem jött be a film nekem.

Jean-Claude Van Damme

Még mindig nem tudom feldolgozni az Expendables-franchise-t övező (de szerencsére már egyre inkább lecsengő) nosztalgiasznobizmust, de arra jutottam, talán ezek az emberek ha mostanában nem is, de egykor tényleg olyan darabokat tettek le az asztalra, amelyek milliókat nyűgöztek le. több»

Dennis Alexio, aki Eric Sloane-t alakítja valójában nehézsúlyú kickbox bajnok, aki számos címet szerzett.