coyote   2016. 11. 04.

Igazán jó a szereposztás, szerintem mindenki a helyén van a filmben. Habár kicsit olyan kusza és érthetetlen az egész, mégis tetszett a film hangulata. Mondanivaló, végkifejlet az nincs igazán, de szerintem nem is akart üzenni a rendező semmi különöset a filmmel.

kasztni   2015. 04. 02.

Fura hangulatú film. Kicsit mindenki kattant benne. A kameramozgás engem kifejezetten idegesített, a történet se füle, se farka típusa szintén. Hiába jó a szereposztás, a színészek is csak szenvednek és kóvályognak a filmben.

Natalie Portman

A film összbevétele 558 402 dollár volt (imdb.com).

Christian Bale 2 nappal azután kezdte el forgatni ezt a filmet, ahogy befejezte A harag tüze (2013) című filmet.

Christian Bale és Natalie Portman mind a ketten azt mondták, hogy több időt töltöttek a narrációs utómunkálatokkal, mint magával a felvétellel.

Christian Bale azt mondta, hogy minden forgatási nap egy meglepetés volt, mert nem tudta, hogy aznap mi fog a karakterével történni.