Ifjúság

Youth

2016.05.04 raczdavidzsolt

A pénz beszél! A film kimagaslóan mutatja be a sok embernél a pénz erejének jelképezését!

2018.11.25 lauralaura

Nehéz megfogalmazni miért, de nekem ez az egyik legkedvencebb filmem. Sokan azt mondják Sorretinotól jobb A nagy szépség, azt is megnéztem később, de hozzám az Ifjúság közelebb áll, habár nagyon sokban hasonlít a két film egymáshoz. A cím ugyan csaló... Több

2016.04.23 Leoni

Remek film, érdekes szereplőkkel, jó filmzenével, a képi világ is fantasztikus, és itt ne (csak) a pucér lányra gondoljatok. :D De valójában nem az ifjúságról szól, inkább az öregedésről, életről, célokról, és drámaiságában egyáltalán nem húzza le az... Több

2016.05.03 Kutyus

Érdekes a film sztorija. Izgalmas témákat vet fel. A színészek alakítása is tetszett, nekem pozitív csalódás volt a film. Érdemes megnézni, én ajánlom, nem lesz csalódás!

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Érdekes témájú film, ami reális, mindenkit érintő témákat vet fel. Magával ragadó, érzelmileg megfogó film, a szereplők is jó karakterek. Igazi dráma!

2016.02.02 Kandurbaba

Kellemes, érdekes dráma, ami elgondolkoztatja az embert. Különleges atmoszférájú film, ami leköti az embert. Nem sablonos, valamelyest egyedinek mondható alkotás!

2019.06.21 Nagy Zsolt

Fenomenális!

Azt is elképzelem, hogy az író akár film kedvéért, akár azért mert muszáj volt, beköltözött, egy, a filmben szereplő szanatóriumba vagy hotelbe és míg tengette napjait, megfigyelte lakótársai. A film szerint, arra a következtetésre juthatott, hogy mindenki, aki ott van, valamilyen szinten számadást csinál addigi életéről és próbál megküzdeni nyűgeivel. Szerencsére, a film meg van operálva a sietségtől, szép tájakat és nőket is láthatunk benne. Nincs erőltetett erkölcsi üzenete. Egyszerűen, ilyen az élet.

2015.12.28 Zsu99

A film egy igazi művészfilm. Nagyon egyedi és megfogó, különleges hangulatú, egyedülálló atmoszférájú. Kiváló színészek vannak benne, akik nagyon meggyőzően alakítanak.

2022.08.12 tangatamanu

A legjobb film, amit valaha láttam. Katartikus színészi játék, történetmesélés, és az operatōri munka zseniális. Emellett az egyik legjobb filmzenei élményem.