Kaliforniai álom

La La Land

2016.12.30 Turro

Nekem nagyon tetszett. Fantasztikus volt. Gosling és Stone vibrálnak a vásznon, tökéletes párost alkotnak. A rendező megint nagyot alkotott, nagyon jó érzéke van a zenéhez. A történet jól átgondolt, egy olyan eseményt dolgozz fel, ami mindennap előfordulhat, és mégis élvezhető. Fantasztikus volt, mindenkinek ajánlani tudom.

2018.12.01 Böbenyő66

Azért kezdtem nézni, mert, ha egy filmnek ennyi elismerése van, köztük pár oscar, akkor az valamire való. Hát csalódnom kellett. Egyszer nézhető kategória, nem minden héten. Ennek ellenére a két főszereplő alakítása tökélétes.

2019.02.24 CsNika

Egyszerre idegesít a vége és értek vele egyet, hogy így kellett alakulnia. Megérte megnézni, mégse akarom újra látni. A világa és a zenék is nagyon szépek, ízlésesen musicales benne minden. Alapvetően ajánlom.

2017.09.24 szabó.petra

Nekem nagyon tetszett a film. Teljesen elkápráztatott. A színészek alakításai nagyszerűek voltam. A cselekmény magával ragadó. Érdemes megnézni mindenképpen.

2017.01.05 Jason13

Az én ízlésemnek ez nagyon nem feküdt

Osztályzatommal itt biztos nem leszek népszerű, úgyhogy először is megpróbálom tisztázni a dolgokat. Sose szerettem a musicaleket és a romantikus filmeket, ez a két műfaj az, melyek rendkívül távol állnak tőlem és csak nagyon ritkán vállalkozok arra... Teljes kritika

2019.12.28 blokus

Ez egy szórakoztató film akart lenni és az is. Sokadik nap után is emlékszem rá, nagyon sok filmről ez nem mondható el. Jók a képek, jó zene, jók a színészek. Kikapcsol! Sokakkal ellentétben nekem tetszett.

2018.03.02 simorne

Unalmas, lassú, vontatott, rettenetes dalokkal fűszerezve. Egyáltalán nem volt élvezhető számomra.

2017.04.11 smash

Szkeptikusként ültem be rá a moziba, főleg párom unszolására mert Ő látni szerette volna. Sosem voltam oda a musical-ekért, és úgy voltam vele ez is egy olyan film amit túl értékelnek és kész. A nyitójelenetnél én azt hittem az egész film ennyi lesz ... Több