Nicolas az iskolában

Le petit Nicolas

2023.02.21 Filmbarát73

Kár lett volna kihagyni ezt a filmet! :) Már a kezdés is jól indult, beleértve a leleményes és találó feliratokat és a sajátos képi világát. :) A karakterek, a kosztümök, a verdák és egyéb retro cuccok teljesen összhangban voltak, és együtt kellemes időutazást és vicces hangulatot teremtettek. Többször nézhetős. :))

2020.06.19 Timon

A kedvesebb humor szabadabbon ilyen tökéletes vígjátéknak a legjobb fegyvere értelemszerűleg.Élvezetes,ahogy minden egyes elemet hogy bele tudtak szőni.Az biztos,hogy a top kedvenc vígjátékaim egyike.Nem meglepő,hogy folytatása is lett,és az is jól tartja a színvonalát.10/10

2017.05.27 Sem Rorrey

Olvastam a könyveket, zseniálisak. Nem csodálkoztam volna, ha nem sikerül visszaadnia a filmnek a könyv hangulatát, de rámcáfolt, nagyon klassz film lett. Végignevetős családi vígjáték, s még a történet is jó.

2015.09.05 s0ltau77

Annyira részlet gazdag az egész, hogy ajánlom többször is megnézni. Itt megtalálsz mindent, persze elsősorban akkor, ha a kategória kedvelője vagy. Zeneileg és színészileg is nagyon rendben van.

2015.03.12 The queen

Nekem ez a film egyáltalán nem tetszett. Aranyos, de inkább unalmas mint szórakoztató. Valahogy nem fogott meg sem az a világ, amit bemutatott, sem az, ahogy bemutatta. Nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek sem.

2015.03.15 Dancer

Hát ez a film szeintem borzalmas. :D Egyáltalán nem tudott lekötni, hát borzasztó volt megnézni, senkinek sem ajánlom, fárasztó, unalmas, hagyjuk is inkább.

2015.03.14 LionScot

Aranyos film, bár engem nem kötött le annyira, de akik szeretik, az efféle műfajú filmeket, azoknak ajánlom!

2015.03.05 mona80

helyes kis film

2016.02.11 Jackob

Egy nagyszerű adaptáció, amit mindenkinek tudok ajánlani. A főszereplő kisfiú remekül alakít, a történet magával ragadó és vicces, nagyon kellemesen csalódtam!