Visszatérés Óz birodalmába

Legends of Oz: Dorothy's Return

2016.09.27 Greeta

Kedves és látványos mese, bár azt azért látni rajta, hogy nem Disney, de vállalható alkotás.

2016.08.07 mamiéstöti2

Nagyon szeretem az Óz meséket, mindig leköt, de ez nem a kedvenceim közül való. Nekem túl aranyosra sikeredett. Nem is voltak eredetiek a karakterek sem, végig úgy éreztem, hogy ilyeneket én is ki tudnék találni.

2016.02.16 indingo

3d-ben láttam, jegyeket nyertem! Rosszabbra számítottam! A királyságok amelyeken átutazik Dorothy kifejezetten szépen és ötletesen vannak megcsinálva! Persze voltak benne hosszú, "fárasztó" részek, de ahogy észrevettem a körülöttünk lévő gyerkőcseregnek nagyon tetszett!

2015.02.01 J.Fatime

Ennek az óznak is van már jópár változata!Aranyos mese gyerekeknek,de semmi lényeget nem láttam bennne,valami folytatás lenne szerintem de keveredik az egész!

2016.04.12 Sniper

Az egyik kritikus valahogy úgy fogalmazott, hogy ha azt fontolgatjuk, hogy otthon maradunk vagy elmegyünk a Visszatérés Óz birodalmába című animációs filmre, jusson eszünkbe Dorothy híres mondata: Mindenhol jó, de legjobb otthon. Rosszmájú ez a megjegyzés, de a mondanivalója igaz: ezt a produkciót nem érdemes megnézni.

2015.11.01 RókaÚr

Dan St. Pierre filmje hagy kívánni valót maga után, nem is keveset. Ez az animációs film unalmas és erőltetett, és igazából úgy rossz, ahogy van. Kinek jut eszébe ilyesmi, hogy jön az Udvari Bolond és sötétséget áraszt Óz birodalmára? Ez mellett már ... Több

2015.04.26 Domino

A film egy aranyos folytatás akar lenni, és az említett kettőből egyet maradéktalanul teljesít is. Unalmas és egysíkú, néhol teljesen szétesik és azon kaptam magam, hogy az animáció részleteit elemzem. Egyébként az animáció sem a legmodernebb. A látvány és zene közepes, a sztori és kivitelezés pedig pocsék.

2015.03.03 FunBoi

Ettől a mesétől eddig csak jobb spinoffok születtek az Ózról, szóval én még a legkisebbeket is eltanácsolnám ettől. Nézzék meg az eredeti, élőszereplős filmet, az például zseniális. Egyedül az visz egy kis életet az egészbe, hogy a jól ismert karakte... Több