Visszatérés Óz birodalmába

Visszatérés Óz birodalmába

Legends of Oz: Dorothy's Return
indingo

Dorothy (Lea Michele) alighogy hazatért Óz birodalmából, máris vissza kell mennie. Régi barátja, a madárijesztő (Dan Aykroyd) hívja segítségül a lányt egy mágikus szivárványon keresztül. A kislány gyorsan ölébe kapja Totót, és már úton is vannak a varázslatos birodalomba. Óz világában az… Több

Forgatókönyvíró: Randi Barnes, Adam Balsam, Dan St. Pierre
Zene: Toby Chu
Ország: Amerikai Egyesült Államok, India
Premier (HU): 2014.05.08.

2016.09.27 Greeta

Kedves és látványos mese, bár azt azért látni rajta, hogy nem Disney, de vállalható alkotás.

2016.08.07 mamiéstöti2

Nagyon szeretem az Óz meséket, mindig leköt, de ez nem a kedvenceim közül való. Nekem túl aranyosra sikeredett. Nem is voltak eredetiek a karakterek sem, végig úgy éreztem, hogy ilyeneket én is ki tudnék találni.

2016.02.16 indingo

3d-ben láttam, jegyeket nyertem! Rosszabbra számítottam! A királyságok amelyeken átutazik Dorothy kifejezetten szépen és ötletesen vannak megcsinálva! Persze voltak benne hosszú, "fárasztó" részek, de ahogy észrevettem a körülöttünk lévő gyerkőcseregnek nagyon tetszett!

2015.02.01 J.Fatime

Ennek az óznak is van már jópár változata!Aranyos mese gyerekeknek,de semmi lényeget nem láttam bennne,valami folytatás lenne szerintem de keveredik az egész!

2016.04.12 Sniper

Az egyik kritikus valahogy úgy fogalmazott, hogy ha azt fontolgatjuk, hogy otthon maradunk vagy elmegyünk a Visszatérés Óz birodalmába című animációs filmre, jusson eszünkbe Dorothy híres mondata: Mindenhol jó, de legjobb otthon. Rosszmájú ez a megjegyzés, de a mondanivalója igaz: ezt a produkciót nem érdemes megnézni.

A filmet meglehetősen rosszul fogadták a kritikusok. Ennek ellenére az első héten 3,7 millió dollár bevételre tett szert csak az USA-ban.Szerző: ps

A film DVD-n és Blu-ray-en 2014 augusztus 26-án jelent meg.Szerző: ps

Megan Hilty korábban a Wicked című musicalben is játszott, melyet az eredeti Óz a csodák csodája ihletett.Szerző: ps

A film eredetileg csak DVD-n jelent volna meg.Szerző: ps