Szoba gyerekkel kiadó

Les dents, pipi et au lit

2019.02.10 dovetusfurdo

Jo

Voltak benne egész jó poénok ká, hogy az elején maga a sztori nemlett jobban felvezetve . De az ajándékozós jelenet fix sírva nevetés :))

2018.12.24 indingo

Én nem tudtam rajta nevetni. A története sablonos és kiszámítható. Legalább a gyerekek aranyosak.

2018.08.16 erahurka

Egynek elmegy, bár moziban nem kifejezetten ajánlott, majd az RTL Klubbon vagy a Film+-on valamelyik este. A poénok nagy része elég erőltetett, izzadtság szagú, de így is szerethető annyira a film, hogy ne legyen tőlük totálisan borzalmas élmény.

2019.01.05 Bazzzsi

Nem egy maradandó alkotás, de voltak benne helyes és humoros jelenetek.

2019.01.26 Timcsi

Fél óra után belealudtam, így kétszer kellett nekifutni. Az előzetesben kb minden poént lelőttek.

2018.12.29 stomachh

Romantikus matine. Egy hideg vasarnap delutan, a csajoddal a kanapen, meleg takaro alatt, forro teaval.

2019.01.01 P

Tipikus francia vígjáték. Hétköznapi problémák humorosan tálalva. Jelen esetben egy, a gyerekeit egyedül nevelő anyuka próbál talpra állni és újra a boldogság útjára lépni. Ám az új bérlőtárssal, akivel mellesleg totál ellentétesek a nézeteik, nagyon... Több

2018.08.10 Buffy

Nekem egyszerűen sose jött be ez a fajta humor, bár az el kell ismernem, hogy egy közös családi mozizáshoz ideális a film. A sztori habkönnyű, így akár bárki megnézheti. De talán pont ez a gyengesége is, hogy az ember egyszerűen nem érez késztetést, hogy később újra meg akarja nézni majd.

2018.08.09 grigoriy1rem

Nagyon jópofa vígjáték, néhány igen emlékezetes jelenettel. Jókat nevettük, jól megírt sztori, abszolút megérte a mozijegy árát, röviden: tégy vele egy próbát, nem fogod megbánni.

2018.08.13 demonkiller45

Nagyon jó atmoszférájú, friss hatást keltő, hűsítő vígjáték, amit szerintem nem érdemes kihagyni. Nem vagyok a francia vígjátékok rajongója, de szerintem ez magasan a legjobb, amit az utóbbi években a franciáktól láttam.

2019.01.06 Major

1nek

egynek jó

2018.08.24 Wapor

Egész jó film volt. Érdekes humorú, de én tudtam rajta nevetni sokat, illetve a moziterem többi nézője is velünk nevetett. Érzelmes, vicces, jó színészi játékkal.

2018.08.15 googk

Én egyáltalán nem szeretném darabokra szedni a filmet, de szerintem harmatgyenge lett, nem igazán tudtam rajta nevetni, a poénok legalábbis eléggé erőltetettek néhol. Ennek ellenére egy nagyon kellemes atmoszférájú film, ami egy sima unaloműzőnek elmegy.