Szoba gyerekkel kiadó

Szoba gyerekkel kiadó

Les dents, pipi et au lit
P
Laurent Ferraro
Michael Cohen
Saskia de Melo Dillais

Antoine megrögzött agglegény, akit imádnak a nők. Egy gyönyörű párizsi lakásban él Thomasszal, a szobatársával, akivel a hasonló érdeklődési körüknek köszönhetően megvan a közös hobbijuk: minden este csajozás, bulizás hajnalig. Mikor Thomas úgy dönt, Amerikába költözik, keres maga helyett… Több

Forgatókönyvíró: Emmanuel Gillibert, Marion Thiéry
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2018.08.16.

2019.02.10 dovetusfurdo

Jo

Voltak benne egész jó poénok ká, hogy az elején maga a sztori nemlett jobban felvezetve . De az ajándékozós jelenet fix sírva nevetés :))

2018.12.24 indingo

Én nem tudtam rajta nevetni. A története sablonos és kiszámítható. Legalább a gyerekek aranyosak.

2018.08.16 erahurka

Egynek elmegy, bár moziban nem kifejezetten ajánlott, majd az RTL Klubbon vagy a Film+-on valamelyik este. A poénok nagy része elég erőltetett, izzadtság szagú, de így is szerethető annyira a film, hogy ne legyen tőlük totálisan borzalmas élmény.

2019.01.05 Bazzzsi

Nem egy maradandó alkotás, de voltak benne helyes és humoros jelenetek.

2019.01.26 Timcsi

Fél óra után belealudtam, így kétszer kellett nekifutni. Az előzetesben kb minden poént lelőttek.

A film 8 341 969 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 6 230 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

szerint a karaktere egy felnőtt testbe bújt tinédzser, aki nem akar felnőni. Szerző: hp

Emmanuel Gillibert elmondása szerint olyan filmek nyújtottak inspirációt a számára, mint az Igazából szerelem vagy a Harry és Sally.Szerző: hp

Emmanuel Gillibert és Adélaïde Mauvernay több mint száz gyereket hallgatott meg a szerepre. Szerző: hp

Emmanuel Gillibert felkérte Marion Thiéryt, hogy segítsen neki a forgatókönyv megírásában. Thiéryt a magánéletben elvált, és egyedül neveli gyermekét, írói és magánéleti tapasztalata sokat hozzátett a szkipthez Gillibert elmondása szerint. Szerző: hp

(2018. 09. 07.)
A film 105 perces, bár szerintem elég lett volna 80-85 perc is. Párizsban játszódik, javarészt benti felvételekkel. Zenéje felejthető, még ha néha fel is dobják a film egy-egy percét. Ajánlom azoknak, akik szeretik a helyzetkomikumokat, blődségeken nevetni, valamint azoknak, akik még nem ismerik Arnaud Ducret fergeteges alakításait.... Több