Szex, ex, szerelem

Judith El Zein
Baptiste Lecaplain
Judith El Zein
Stefi Celma

Ha Párizs a szerelmesek városa, akkor az exeké is. A film öt pár boldogtalan pillanatait meséli el, humorral fűszerezve kapcsolataik fordulópontjait. Antoine gyáva magát elkötelezni, Didiernek megesik a szíve korábbi feleségén, Laurent kötelességének érzi, hogy exének új házasságát ünnepelje, Lisa… Több

Forgatókönyvíró: Maurice Barthélémy
Ország: Franciaország
Premier (HU): 2017.12.28.

2019.12.29 EDUARD98

Az a legnagyobb baj a filmmel, hogy egyszerűen túl sok. Egyik karakter sem kap annyi időt, hogy meg lehessen kedvelni, vagy azonosulni lehessen vele. Így teljesen hidegen hagy a cselekmény, ami valljuk be, nem épp pozitívum egy film esetében.

2017.12.28 alexxx

igazság szerint ez a film gyakorlatilag nem szólt semmiről, se eleje, se vége, többre számítottam. Nem állítom, hogy rossz lett volna, de azért ránéztem párszor az órámra, és ha pénzt adok egy mozijegyért, akkor azért ennél jobban akarok szórakozni.

2018.04.27 Csicsi88

Nagyon jó sztori, de a kivitelezés szerintem nem sikeredett jóra. Nem is értem hogy tudtam végig nézni. Pedig az alap történet, mint a film címe is sokkal többet tartogat.

2017.12.30 Roman

Nagyon zsúfolt film, ettől pedig összecsapottnak tűnik. Az alkotók se nagyon tudhatták, hogy mit akarnak, legalábbis én ezzel az érzéssel távoztam a teremből.

2017.12.31 Bady

Nagyon untatott a film, utólag az is meglepő, hogy egy ilyen film miért nem inkább egyenesen a tévében megy a mozik helyett. Annyit ugyanis sajnos nem ér, hogy ez vásznon kelljen látni.

A film 6 683 893 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 4 719 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 4.5/10
(2017. 12. 28.)
A Szex, ex, szerelmet nézve olyan érzésem volt, hogy egy film elejét és végét kaptam meg egybegyúrva, de a középső szakasz, ahol az egészet kibontanák, valami érthetetlen oknál fogva a vágószobában végezte. 45/100 Több