Quinlan   2015. 09. 05.

Talán meg merem kockáztatni, hogy tökéletes lett. Hát ez a film... eszméletlen ütős. Egy igazi kuriózum! De persze nem is vártam kevesebbet tőle. Ajánlom!

palfi24   2015. 03. 03.

Ejha, Jackie Chan nem a megszokott szerepében. Szíve hölgye húzza őt át Kínából Japánba és bár ismételten a jó oldalon harcol, mindezt illegális bevándorlóként teszi, fekete munkával, gyilkossággal fűszerezve. Tényleg nem a megszokott, de én elfogult vagyok, nekem tehát tetszik, viszont ami nagy negatívum, hogy szinte semmi Jackie-mutatványt nem látunk és szerintem ez nem fogható a korára, hiszen a mai napig döbbenetesen jó harcjeleneteket képes létrehozni. Ha szereted Jacike-t és a brutalitást, akkor ajánlom. 8/10