Levelek Júliának (2010)

Letters to Juliet

Vélemények: Levelek Júliának (2010)

kevelin   2019. 06. 01.

amanda seyfried a mamma miaban mutatja élete eddigi legjobb alakítását de ebben a filmben is nagyon szimpatikus a színészi játéka. a történet egy egyszerű szerelmi történet dolgoz fel de nem túl giccses nem túl sok. alapvetően nem szeretem az ilyen filmeket de ez tetszett

indingo   2018. 03. 17.

Nem egy szokványos romantikus történet, az alapsztori sok újdonságot hozott. Tetszettek a helyszínek szinte érzetme a melengető napsugarat a vállamon.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Nagyon édes szerelmi történet az olyan embereknek, akik szeretnek azon ábrándozni, hogy bárhol belebotolhatnak az igaziba és persze a legváratlanabb helyen. Gyönyörűek a forgatási helyszínek és a szereplőgárda is tökéletes. Sophie karaktere nagyon hálás szerep és Amanda tökéletesen megragadta a lényegét.

Dorkateo   2016. 08. 07.

Romantikus filmnek kitűnő, igazi csajos darab. Ráadásul megtudtam, hogy az idős pár, akiket Vanessa Redgrave és Franco Nero alakít, házasok lettek, bár gyermekük házasságon kívül , sokkal korábban született.

Ancsi   2015. 03. 24.

Nagyon szép film. Szeretettel teli. Jó volt nézni.Amanda Seyfried már ekkor megmutatta, milyen jó színésznő. Mély film lett, bátran ajánlom.

Csillagpor   2019. 03. 31.

Nagyon szép szerelmi történet. Igazi olvadozós, két tonna csokival nézős, no meg zsebkendőtengerrel. Meg kell lenni hozzá a szükséges hangulatnak, de alapjáraton bárki számára élvezhető kikapcsolódást nyújt, úgy gondolom. A környezet és a zene pedig csak hab a tortán.

batukán   2017. 08. 04.

Nos egy élvezetes mozihoz nem kell más, csupán olyan szereplők, akik elkápráztatják játékukkal a filmkedvelőket. Itt pontosan ez történt. Végtelenül kedves film. Valljuk meg, ez az erősebbik nemtől nem rossz kritika.

dedina   2015. 03. 31.

Nagyon jo a film alapotlete, de nem sikerult olyan jora a megvalositasa. Szep, romatikus tortenet, kiszamithato film, de remek egy lazulos hetvegere.

eni20121004   2015. 02. 12.

Maga a koncepció nagyon tetszett, de a megvalósítása már kevésbé. Ilyen alaptörténetből többet ki lehetett volna hozni. A zenék jók benne, a helyszínek szépek, bár néhol szerintem kicsit unalmasra sikerült.

leszti6   2015. 02. 27.

Nagyon szép megható film, és a története is nagyon tetszett, a színészekről már nem is beszélve ;) Csak ajánlani tudom!