NA

Lillian

danaso   2020. 06. 09.

Nagyon kíváncsi voltam erre a filmre, de azt hiszem, hogy egyszerűen csak nem adott annyit, mint amit elvártam volna tőle. Valahogy olyan sokat markolni kíván a történet, de ilyen egyszeri megnézésnél nem tud többet nyújtani.

ollggaalek   2020. 06. 05.

A hangultát egyszerűen úgy, ahogy van nagyon bírtam, bár a sztori egy kissé lassú mederben folyik, azért megéri türelmesnek lenni. Nem mondanám, hogy ez a legmélyebb film tartalmilag, amit valaha láttam, de elképzelhetőenk tartom, hogy még valaha meg fogom nézni.

juliS   2020. 05. 04.

Gyönyörű képek jelennek meg benne, de a kezdő és záró felvételeket nem tudtam hová tenni, szerintem semmilyen módon nem tesznek hozzá semmit a történethez. Ha becsukom a fél szemem, dokumentumfilmként talán tudnám pozitívan értékelni, az amerikai táj valóban káprázatosan jelenik meg benne. De drámaként nem tudom közepesnél jobbra értékelni.

Stiff   2019. 06. 10.

Nagyobb figyelmet érdemelne ez a film, számomra óriási meglepetés volt. Lenyűgöző, egyfajta utazás önmagunkhoz, az emberiséghez, a világ végéhez. Senkit ne riasszon el a lassú tempó és a nem szokványos stílus, remek kis film ez!