Trk_Virag   2018. 08. 17.

Azta. Ennyire gyönyörű filmet nem nagyon látni. Helyet kap benne a színtiszta hit , a szeretet és az elfogadás egy kisfiú szemszögén keresztül, aki 99 centije ellenére sokkal hatalmasabb társainál. Maga a történet egy családról szól akinek családfőj... több»

Turro   2018. 06. 05.

Ez a film egyszerűen gyönyörű, engem nagyon megfogott, legalábbis a története. Talán az alakítások nem olyan jók, egy kicsit félrement a castingnál, de ettől eltekintve bennem maradandó élményt hagyott.

Kevin James
Eduardo Verástegui
Michael Rapaport
Jakob Salvati
David Henrie
Cary-Hiroyuki Tagawa
Tom Wilkinson
Alejandro Gomez Monteverde

"Monteverde nevét meg fogom jegyezni. Az a rendező, aki képes úgy elmesélni egy történetet, hogy belelássak a karakterek világába. Képes rá, hogy néhány gesztussal megfessen komplett háttértörténetet." több»