Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Logan futása

tomvétsz   2016. 07. 24.

Jó kis sci-fi, nekem igazán tetszett. Jó a szereposztás és mai szemmel nézve kicsit viccesek York mozdulatai és az elképzelt 23. század elemei is...

erare   2016. 07. 24.

Kamaszkorom egyik meghatározó filmje Michael Yorkkal a főszerepben - ezzel a filmmel köteleztem el magam egy életre a sármos színész mellett. Újranézve kicsit vicces ez a film, de York még mindig ugyanolyan sármos... Van, amin nem fog az idő sem.

Michael York, Richard Jordan, Michael Anderson Jr. és David Westberg is már elmúlt 30 éves a forgatás idején.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)