Logan futása

erare   2016. 07. 24.

Kamaszkorom egyik meghatározó filmje Michael Yorkkal a főszerepben - ezzel a filmmel köteleztem el magam egy életre a sármos színész mellett. Újranézve kicsit vicces ez a film, de York még mindig ugyanolyan sármos... Van, amin nem fog az idő sem.

tomvétsz   2016. 07. 24.

Jó kis sci-fi, nekem igazán tetszett. Jó a szereposztás és mai szemmel nézve kicsit viccesek York mozdulatai és az elképzelt 23. század elemei is...

Michael York

Michael York, Richard Jordan, Michael Anderson Jr. és David Westberg is már elmúlt 30 éves a forgatás idején.

A film megtalálható a Steven Jay Schreider által összeállított "101 Sci-Fi Movies You Must See Before You Die" (Magyarul annyit tesz: 101 Sci-fi film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz) című könyvben. (2009)