Kiro93   2018. 01. 10.

Nekem ez túlságosan "művészieskedőre" sikeredett, már ha lehet ilyet mondani. Szerintem nem gondoltak az egyszerűbb nézőközönségre, és amennyire jól néz ki ez a film, úgy távolít el a maga lassú tempójával. Ebből lett volna még mit bőven elvenni.

marklar   2018. 01. 08.

Egy nagyon érdekes, különleges, már-már kísérletező filmről van szó, ami szerintem túlságosan sok ponton fordul át öncélúvá. Rengeteg jelenet váratlanul van megvágva, ami teljesen cserbenhagyja a nézőt. Ez egy idő után idegesítő volt. Ennek ellenére szerintem ettől még egy korrekt és merész alkotás. Remek a képi világa, a meleg színek nekem nagyon bejöttek, abszolút jó hangulatba hozott. A történetet azonban mégsem tudtam túlagyalni sok babrálás ellenére sem.

Rafael Spregelburd
Rafael Spregelburd
Antonia Zegers

A Kutyák és titkok-nak persze megvannak a maga erényei is. Nagyon letisztult, egyedi atmoszférájú alkotást kapunk, a történet lassú, de jól kiszámított ritmusban halad előre. A képi világ megkapó, a címben is szereplő kutyák pedig nagyon édesek. Csak a gazdájuk ne lenne ott a filmvásznon! 3,5/10 több»