Kutyák és titkok

Kutyák és titkok

Los Perros

Egy negyvenes éveiben járó asszony és egy leszerelt ezredes barátságának története.

(csd)

Rendező: Marcela Said
Forgatókönyvíró: Marcela Said
Ország: Németország, Franciaország, Svájc, Portugália, Argentína, Chile
Premier (HU): 2018.01.11.

2019.07.15 Kiro93

Nekem ez túlságosan "művészieskedőre" sikeredett, már ha lehet ilyet mondani. Szerintem nem gondoltak az egyszerűbb nézőközönségre, és amennyire jól néz ki ez a film, úgy távolít el a maga lassú tempójával. Ebből lett volna még mit bőven elvenni.

2018.01.08 marklar

Egy nagyon érdekes, különleges, már-már kísérletező filmről van szó, ami szerintem túlságosan sok ponton fordul át öncélúvá. Rengeteg jelenet váratlanul van megvágva, ami teljesen cserbenhagyja a nézőt. Ez egy idő után idegesítő volt. Ennek ellenére ... Több

A film 264 900 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 246 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Értékelés: 3.5/10
(2018. 01. 16.)
A Kutyák és titkok-nak persze megvannak a maga erényei is. Nagyon letisztult, egyedi atmoszférájú alkotást kapunk, a történet lassú, de jól kiszámított ritmusban halad előre. A képi világ megkapó, a címben is szereplő kutyák pedig nagyon édesek. Csak a gazdájuk ne lenne ott a filmvásznon! 3,5/10 Több