Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Remes982   2018. 02. 04.

Ez a kedvenc karácsonyi történetem, azt gondolom, akik szeretik a Dickens története által megteremtett hangulatot, ezt a filmet is kedvelni fogják. Hangulatában nagyon hasonlít a Karácsonyi énekre, de kevésbé elcsépelt. Egy szóval ajánlom.

Toncsi   2018. 01. 28.

Klasszikus karácsonyi történet, amiben arra megy ki a játék, hogy minél több pozitív és negatív érzelmet váltson ki a nézőkből. Sikerül is neki. Melankolikus, depresszív hangulatú, szomorú az egész történet, viszont nagyon jól felépített cselekménye van, ezért én a magam részéről megbocsátom neki, hogy besorakozott az ünnepi tucatfilmek közé. Érdemes belevágni, szép történet.

Jason Flemyng
Larry Mills