Szerelem és halál

Love and Death

Revizoronline.com
2023/05/19

Kisvárosi Lady Macbeth 1-2.
Candy Montgomery történetét legújabban két nagy streaming-szolgáltató is feldolgozta: a Hulu 2022 májusában mutatta be a Candy-t (nálunk a Disney+ kínálatában elérhető), míg az HBO néhány hete tette elérhetővé azt Szerelem és halál címmel. A gyakorta feltűnően rosszul fésült parókákat leszámítva mindkét sorozat eleget tesz a műfaji kritériumoknak, mégsem képesek igazán árnyalt képet adni Candy valódi drámájáról. SUGÁR BERTALAN ÍRÁSA. Több

Roboraptor
2023/06/12

A háziasszony bekattant, apunak egy szót se!
Az HBO Max sorozata, a Szerelem és halál Candy Montgomery texasi háziasszony igaz történetét meséli el. Mi vezetett odáig, hogy két házas ember rövid viszonyának a végén az egyikük házastársa meghalt? 41 baltacsapás által?! David E. Kelley most is a rá jellemző alapossággal és igényességgel mutatja be a történteket, de a hitelesség mellett a „hogyan” és „miért” kérdéseken is elmereng. A színészgárda nagyszerű, Elisabeth Olsen a főszerepben pedig fantasztikus. Több
Az utolsó lépcsőfok
2016
Viktória
2016
Lángoló test
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!