A tett

Mercy23   2019. 11. 26.

Még régebben láttam az ID csatornan a történet már akkor is letaglozott. Most pedig, hogy ilyen részletesen láttam... Nagyon sajnálom szegény lányt. Dee Dee facebook oldala mai napig nyilvános bárki meg tudja nézni a posztot amit kiirtak.

indingo   2019. 07. 14.

Egy eléggé felkavaró, megtörtént eseményeken alapuló storyt mutat be a sorozat. Én sokat gondolkodtam miután megnéztem és érdemes utána olvasni kivel mi van ma.

Szilonka   2019. 08. 14.

Nagyon érdesek sorozat volt és még hogy igaz történet is legyen elképesztő s egyben hihetetlen.

TomÁcs   2019. 09. 23.

Nem mindennapi történet az biztos. Beteg, elgondolkodtató story, csak ajánlani tudom.

VvV   2019. 10. 28.

Nagyon örültem, hogy láttam ezt a sorozatot. Megrázó és egyben elgondolkodtató történet, félelmetesen jó alakításokkal.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nagyon durva sorozat, pláne, hogy megtörtént események az alapja. Szegény kislány. Hogy nem vette észre senki a környezetében, hogy mit művelt vele az anyja? És az orvosok költözés után nem nézték meg hogy tényleg szükségesek e azok a gyógyszerek csak adták amit az anyja mondott...no comment.

Greeta   2019. 07. 14.

Nagyon beteg sorozat. Nem tudom ki képes ilyenre. Hihetetlen, amit a nő a lányával tett. Érdemes adni sorozatnak egy esélyt.

Ha unod a dokumentumfilmeket, de nagyon kíváncsi vagy Gypsy Rose Blanchard történetére, bátran ajánlom ezt a sorozatot, hogy megismerd. Azoknak is, akik hozzám hasonlóan érdeklődnek a nem mindennapi bűnügyek iránt szórakoztató és igen érzékeny, hatásos formában mutatja be ezt az esetet. több»