Az utolsó lépcsőfok (2022)

The Staircase

drg0602   2022. 05. 22.

Szeretem az igaz történet alapján készült alkotásokat. Ezzel is így voltam, kíváncsi voltam, és egész jó kis sorozat, tényleg. Helyenként drámai, de érdekes is egyben. Az eleje egy kicsit lassú. A színészi teljesítmények nagyon jók. Mindenképpen érdemes megnézni. Értékelés: 8/10

Verso   2022. 05. 06.

Nagyon élveztem a Netflix műsorát, de ez annyira lassú és unalmas, nem igazán magyarázta meg jól, hogy ki is ő, az első epizód után feladtam, és nem is fogok visszamenni.

Jozsef   2022. 05. 05.

Lassan indul, de nagyon gyorsan felgyorsul. Nem emlékszem mindenre az esetből, mert olyan régen volt, de megdöbbentettek a részletek, amiket belevittek ebbe, tényleg egy nagyszerű dokumentumfilm! A színészi játék elképesztő volt és a cselekmény tökéletesen visszaadta az eseményeket.

Odessa Young és Colin Firth korábban a Mothering Sunday (2021) című filmben szerepeltek együtt.

(Hupka Adrián)

Ez a második alkalom, hogy Toni Collette és Rosemarie DeWitt testvéreket alakít a tévében. Korábban a Tara alteregóiban (2009) játszottak testvéreket.

(Hupka Adrián)

Eredetileg Harrison Ford játszotta volna Michael Peterson szerepét, de visszalépett, és a helyére Colin Firth került.