A tett

The Act

2021.08.11 Lehmann

Legjobb életrajzi sorozat

Legjobb életrajzi sorozat, ami betekintést ad egy nehéz élethelyzetre a legmodernebb filmes megoldásokkal, illetve stábi munkákkal.

2019.08.25 Ms. Akárki

Nagyon durva sorozat, pláne, hogy megtörtént események az alapja. Szegény kislány. Hogy nem vette észre senki a környezetében, hogy mit művelt vele az anyja? És az orvosok költözés után nem nézték meg hogy tényleg szükségesek e azok a gyógyszerek csak adták amit az anyja mondott...no comment.

2019.07.14 indingo

Egy eléggé felkavaró, megtörtént eseményeken alapuló storyt mutat be a sorozat. Én sokat gondolkodtam miután megnéztem és érdemes utána olvasni kivel mi van ma.

2019.08.14 Szilonka

Nagyon érdesek sorozat volt és még hogy igaz történet is legyen elképesztő s egyben hihetetlen.

2019.09.23 TomÁcs

Nem mindennapi történet az biztos. Beteg, elgondolkodtató story, csak ajánlani tudom.

2020.10.03 Annuska

Hátborzongató történet egy amerikai anya-lánya párosról. A sorozatot mindenképpen meg kell nézni, nem akarok róla elárulni semmit. Igaz történet alapján készült.

2019.10.28 VvV

Nagyon örültem, hogy láttam ezt a sorozatot. Megrázó és egyben elgondolkodtató történet, félelmetesen jó alakításokkal.

2019.07.14 Greeta

Nagyon beteg sorozat. Nem tudom ki képes ilyenre. Hihetetlen, amit a nő a lányával tett. Érdemes adni sorozatnak egy esélyt.

2019.11.26 Mercy23

Még régebben láttam az ID csatornan a történet már akkor is letaglozott. Most pedig, hogy ilyen részletesen láttam... Nagyon sajnálom szegény lányt. Dee Dee facebook oldala mai napig nyilvános bárki meg tudja nézni a posztot amit kiirtak.

2019.05.21 Noémi Bacsó

Elgondolkodtató

Nekem tetszett ez a sorozat,mert nem mindennapi történetet mutat be. A szereplők nagyon hitelesek. Az egész történet elgondolkodtató,hogy tud egy anyuka ennyire függni a lányától és szegény Gypsy hogy bírja vele. Tanulságos, mert az egész haláleset előtt egy komoly pszichológiai út vezet ehhez az eseményhez. Én mindenképpen ajánlom megnézni, és várom a következő évadot!