Love Under the Stars
Jaeda Lily Miller
Jaeda Lily Miller
Ashley Newbrough

A Szerelem a csillagok alatt című romantikus drámában a végzős egyetemista Becca összebarátkozik az édesanyját nemrégiben elvesztő Emily-vel. A lány mindent megtesz, hogy átsegítse a kislányt ezen a nehéz életszakaszon. Amikor Becca és Emily édesapja között vonzalom ébred, a hármas élete alaposan megváltozik.

(erare)

Rendező: Terry Ingram
Forgatókönyvíró: Erik Patterson, Jessica Scott
Ország: Kanada
Premier: 2015.08.16.

KULCSSZAVAK

2020.07.26 Henrietta379937

Kedves kis limonádé azoknak, akik nem szeretik a feszültséget és szívesen pityeregnek .

2018.12.05 indingo

Szerelem a csillagok alatt

Egyedül álló apuka, egy kislány akit csak az új tanár ért meg, aki a végén saját gyermekkori traumáját dolgozza fel és hozzá kap egy családot is. Az alapötlet szokványos, de pszichológiai tanulmányként is szemlélhetjük a történetet, így ajánlom hogy ilyen szemmel nézzük.

2015.11.10 [email protected]

Romantikus kategóriában nagyon is megállja a helyét a film. Kellemes romantikus érzelmes film ami ugyanakkor szórakoztató is. Hozta azt amit elvártam a műfajtol.

2017.03.01 Acropolis

Sablonos, tipikus amerikai vígjáték. Se több, se kevesebb annál. Középszerű, sablonos alakítás, kissé emiatt unalmas is. Jóindulattal egyszer nézhető.

2015.11.12 Adell89

Elcsépelt, sablonos,sok az erőltetett poén.Vígjátéknak nem nevezném. Romantikus részt is keveset találtam a filmben. Azt gondolná az ember, hogy majd beindul a közepe felé, de nem. Vontatott és unalmas.