Kishúgom esküvői

Love. Wedding. Repeat

2020.05.12 dailyfilmsan

Véletlen bukkantam erre a vígjátékra és vannak fenntartásaim vele kapcsolatban, viszont az nem mondható el róla hogy nem szórakoztató. A történet középszerű és inkább színpadon, színházi előadás keretében tudnám elképzelni. Tele van neves szereplőkke... Több

2020.03.26 Fiximan

Nem mondom, hogy halálra untam volna magam, de szerintem ez egy hihetetlenül fantáziátlan romantikus vígjáték. Nem is tudom hányszor láthattam már ezt a sémát, és bár gondoltam, egyszerű unaloműzőként jól fog működni, sajnos nagyot kellett tévednem. Abszolút mellőzhető darab.

2020.03.28 spyro74

Nem egy kibogozhatatlan sztori, talán túlságosan is habkönnyű és kiszámítható, ettől pedig nem nagyon van tétje a történetnek. Nem gondolom, hogy kellene bele bármilyen drámai húzás, csak épp nem igazán tudtam egy percig is komolyan venni a filmet.

2020.03.27 luba323

Házasságról szóló sztereotípiák, ismerős poénok - Dean Craig nem erőltette meg magát túlságosan. Nem ez lesz az évtized vígjátéka, de hozza a klasszikus romantikus vígjátékok megszokott színvonalát.

2020.03.30 Gyula

Dinamikus, de meglehetősen jelentéktelen vígjáték. Tucatjával láthattunk már hasonlókat.

2020.04.11 moci09

Katasztrófa

Ez egy nagy baromság. Ne nézd meg még véletlenül se!